Rezultate te kerkimit per termin: +Shoferi

Total: 6665
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.233Z

Te plagosurit Shoferi i pakujdesshem

Te plagosurit qe ndodhen ne spitalin e Fierit kane treguar castet e fundit para aksidentit tragjik. Ata thone se edhe me heret drejtuesi grek i autobusit ishte treguar i pakujdesshem. Miti Goga qe po udhetonte ne Greqi dhe tani po kurohet per plaget e renda qe ka marre tregon se shoferi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.004Z

Shoferi po ndërronte DVD-në kur ndodhi aksidenti?

Share Janë bërë publike fotot e para të fëmijëve të vdekur në aksidentin tragjik në një tunel zviceran. Ndërkohë janë rritur spekulimet se shoferi në momentin e aksidentit po ndihmonte një mësues që të ndërronte një DVD. Mediat spekulojnë se fëmijët e m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.592Z

Shoferi i Naomit: Ishte faji im

Te pakten kete here nuk eshte faji i Naomit. Shoferi njujorkez i punesuar nga top modelja vetem per 24 ore ka terhequr denoncimin e tij duke deklaruar se i gjithe faji per sa i perket zenkes se fillimjaves mbetej i tij. “Pata nje zenke me te, u nxeha dhe e teprova”, ka deklaru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.554Z

Kakavije, ndalohet shoferi per trafik klandestin

Shoferi i autobusit te linjes Shkoder-Tirane eshte arrestuar ne kushtet e flagrances per akuzen e dhenies ndihme per kalim te paligjshem te kufirit. Policia njoftoi se Zyber Coli, 41 vjec nga Dibra eshte ndaluar ne piken kuftare te Kakavijes. Behet e ditur se Coli perkundrejt nje shume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.228Z

VIDEO/ Pamjet shokuese: Shoferi i kamionit tenton të shtypë emigrantët

Një shofer kamioni mund të përballet me burgun pasi tentoi të shtypë disa emigrantë në Calais të Francës. Shoferi hungarez Arpad Levente Jeddi u tërbua pasi emigrantët e goditën kamionin me shishe që ai të ndalonte. Shoferi i nxehur shihet teksa kthen kamionin për ti shtypur. Por p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.169Z

VIDEO/ Shoferi i autobusit rrihet për 70 qindarka, por

Kjo video është xhiruar në Mançester nga një student. Dy persona sulmojnë shoferin e autobuzit pasi nuk kishin paguar tarifën prej 70 qindarkash. Por pavarësisht se u godit në fytyrë dhe u gjakos, shoferi nuk shkoi të merrte ndihmën e parë, por shkoi në destinacion për të mos vonu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.176Z

Gjobitet për tre shkelje, policja: Firmos, shoferi: Shkruaje vetë

Një drejtues automjeti është gjobitur nga punonjësit e policisë rrugore të Tiranës pasi shkeli semaforin duke drejtuar automjetin pa vendosur rripin e sigurimit, gjithashtu duke përdorur edhe telefonin Drejtuesi i mjetit dërgohet në OASH nga punonjesi i Policisë Rrugore. Në video dëgjoh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama