Rezultate te kerkimit per termin: +Shoferi

Total: 6665
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.343Z

Pergjaket pragndeshja Juve-Real

Pergjaket pragndeshja Juventus –Real, nje autobus i nisur nga Zvicra qe po transportonte tifoze drejt Torinos eshte perplasur e me pas permbysur pak perpara ores 16 ne provincen e Aostes, sipas karabiniereve kane vdekur shoferi dhe nje person qe ishte ulur prane tij, nderkohe qe jane plot 30 te pl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.790Z

Pakistan, 300 persona rrembehen nga talebanet

Guerrilasit talebane kane bllokuar nje kolone autobusi qe kalonte zonen veriperendimore te Pakistanit duke marre peng 300 persona. Sipas policise, behet fjale per strudente me mesuesit e tyre dhe disa te aferm. Shoferi i nje prej mjeteve arriti te arratisej dhe te jepte alarmin. Negociat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.804Z

Vozitësi pësoi infarkt?

Shoferi i autobusit që goditi murin e tunelit në Zvicër, duke lënën kështu të vdekur 22 fëmijë dhe 6 të rritur, mund të ketë pësuar një infarkt gjatë kohës sa po voziste, njoftoi të enjten gazeta britanike ‘Daily Telegraph’. Ndërkohë, hetuesit hodhën poshtë mundësinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.880Z

Treni godet një veturë afër Zonës Industriale në Prishtinë (Video/Foto)

Sonte, treni që qarkullonte për në Prishtinë, ka goditur një veturë në të cilën gjëndej vetëm shoferi i cili ka shpëtuar mrekullisht, njofton “Prishtina Magazine”. https:// SSSAASSAdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.134Z

Tsavangirai:Ishte aksident,jo sulm

Kryeministri i Zimbabves Morgan Tsavangirai është rikthyer në shtëpi në vendin e tij të trazuar pas një trajtimi mjekësor në Botsvana, pas dëmtimeve që pësoi në aksidentin automobilistik të së premtes, aksident që i mori jetën bashkëshortes së tij. Tragjedia ndodhi në një moment

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.759Z

Bllokohet autobusi me pasagjerë në Qafë Mali

TROPOJË- Situata e rëndë e krijuar nga reshjet në veri të vendit, ka sjellë edhe problemet e para në aksin Qafë Mali-Fierzë. Një autobus me 9 pasagjerë është bllokuar në vendin e quajtur Miliska që prej një ore e gjysëm. Apel për ndihmë në News 24.Lajmi është bërë publik pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.242Z

Gjendet trupi i pajetë i shoferit që u mbyt në Butrint

SARANDE(UPDATE)- Pas gati 36 ore kerkimesh eshte gjetur mengjesin e sotem trupi i pa jete i Flamur Hasanit, drejtuesit te kamionit qe u fundos ne ujerat e kanalit te Butrintit. Kërkimet për gjetjen e trupit të 42 vjeçarit që u mbyt dje në Butrint jane kryer nga polumbarët e RENEA-s dhe forc

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama