Rezultate te kerkimit per termin: +Shopping

Total: 510
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.257Z

Shopping, e dashur me kushton shtrenjte!

TIRANE- Sa herë jeni ndodhur para dollapit të rrobave dhe keni menduar: “Nuk kam asgjë për të veshur”? Nuk bëhet fjalë vetëm për darka apo festa, ku veshja duhet të jetë vërtet speciale, por edhe në mëngjes kur nisesh për në punë dhe je para dilemës se çfarë duhet të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.951Z

Emina Cunmulaj merzitet kur ben shopping

0 brbr brbrEmina Cunmulaj modelja me e njohur shqiptare ne pasarelat e modes boterore kur ben shopping e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.162Z

E fiksuar pas shopping ,divorcohen pas padisë së burrit

Fiksimi ndaj blerjeve në butike i ka kushtuar një gruaje martesën. Kjo i ka ndodhur një çifti në Romë, në rastin e të cilit gjykata vendosi në favor të burrit, i cili kishte akuzuar gruan e tij për blerje të tepruara. Gruaja kishte thënë se në tre vjet kishte dhënë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.564Z

Fanny kalon kohën duke bërë shopping

Që pas largimit të Italisë nga Botërori 2014 SuperMario nuk është parë në publik, por për të fejuarën e tij Fanny Negusha situata është ndryshe. Ajo është fotografuar në një qëndër tregtare në Itali ku duket e qeshur dhe duke bërë shopping.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.797Z

Art shopping ankandbamirësie me veprate Safo Markos

TIRANË- Në emisionin Art Shopping në NEWS24, të drejtuar nga kritiku i artit Abaz Hado po organizohet një ankand i vecantë bamirësie me dy vepra të piktores së njohur Safo Marko, bashkëshortja e shkrimtarit të njohur Petro Marko, e cila momentalisht po kalon një sëmundje të rëndëKy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.885Z

Shpenzon 20 milion USD për shopping, përfundon në psikiatri

Share Një pasanik në New York ka përfunduar në psikiatri pasi shpenzoi më shumë se 20 milion dollarë duke bërë Pazar. Normalisht kjo do i ndodhte një femre, po ja që i ka ndodhur 68 vjeçarit Ed Bazinet. Për pesë ditë ai ishte në një panair mallrash luksi. Vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.070Z

Sanksion Sirisë: Gruaja e Assad të mos bëjë shopping në BE

Share Të mërkurën Këshilli i Sigurimit i OKB-së kërkoi që ti jepet fund luftimeve në Siri. Tani është Bashkimi Europian që kërkon të shtojë më shumë sanksionet ndaj regjimit të Bashar Al Assad. Dhe BE duket se ka parasysh edhe Zonjën e Parë të Sirisë. Asm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama