Rezultate te kerkimit per termin: +Shopping

Total: 510
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.564Z

Fanny kalon kohën duke bërë shopping

Që pas largimit të Italisë nga Botërori 2014 SuperMario nuk është parë në publik, por për të fejuarën e tij Fanny Negusha situata është ndryshe. Ajo është fotografuar në një qëndër tregtare në Itali ku duket e qeshur dhe duke bërë shopping.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.797Z

Art shopping ankandbamirësie me veprate Safo Markos

TIRANË- Në emisionin Art Shopping në NEWS24, të drejtuar nga kritiku i artit Abaz Hado po organizohet një ankand i vecantë bamirësie me dy vepra të piktores së njohur Safo Marko, bashkëshortja e shkrimtarit të njohur Petro Marko, e cila momentalisht po kalon një sëmundje të rëndëKy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.885Z

Shpenzon 20 milion USD për shopping, përfundon në psikiatri

Share Një pasanik në New York ka përfunduar në psikiatri pasi shpenzoi më shumë se 20 milion dollarë duke bërë Pazar. Normalisht kjo do i ndodhte një femre, po ja që i ka ndodhur 68 vjeçarit Ed Bazinet. Për pesë ditë ai ishte në një panair mallrash luksi. Vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.070Z

Sanksion Sirisë: Gruaja e Assad të mos bëjë shopping në BE

Share Të mërkurën Këshilli i Sigurimit i OKB-së kërkoi që ti jepet fund luftimeve në Siri. Tani është Bashkimi Europian që kërkon të shtojë më shumë sanksionet ndaj regjimit të Bashar Al Assad. Dhe BE duket se ka parasysh edhe Zonjën e Parë të Sirisë. Asm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.740Z

Shopping and Fucking i Fatos Berishës vjen në Tiranë

Shfaqja "Shopping and fucking" me skenar të britanikut Mark Ravenhill dhe me regji të Fatos Berishës, do të udhëtojë për në Teatrin Kombëtar të Tiranës më 26 qershor. Pas premierës së suksesshme në janar të këtij viti në Prishtinë, regjisori Fatos Berisha ka vendosur ta sjellë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.958Z

Jennifer Garner e mrekullueshme duke bërë shopping

Aktorja  Jennifer Garner, zakonisht shihet nën shoqërinë e tre fëmijëve të saj por këtë herë është fotografuar e vetme. 42-vjeçarja, duket e mrekullueshme veshur chic dhe me një buzëqeshje në fytyrë,  ka menduar të kalojë disa orë pa fëmijët e saj, e duke bërë shopping. Jenn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.074Z

Kali bën shopping në supermarket

Klientët në supermarket mund të jenë mësuar me fëmijë që qajnë, mama me karroca ushqimesh dhe persona të alkoolizuarpor me kuaj të vegjël Shetland? Më pak! Një i tillë ka suprizuar të gjithë njerëzit në një supermarket të Berlinit, kur erdhi për ti përshëndetur e për ti thë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama