Rezultate te kerkimit per termin: +Shopping

Total: 510
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.885Z

Shpenzon 20 milion USD për shopping, përfundon në psikiatri

Share Një pasanik në New York ka përfunduar në psikiatri pasi shpenzoi më shumë se 20 milion dollarë duke bërë Pazar. Normalisht kjo do i ndodhte një femre, po ja që i ka ndodhur 68 vjeçarit Ed Bazinet. Për pesë ditë ai ishte në një panair mallrash luksi. Vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.070Z

Sanksion Sirisë: Gruaja e Assad të mos bëjë shopping në BE

Share Të mërkurën Këshilli i Sigurimit i OKB-së kërkoi që ti jepet fund luftimeve në Siri. Tani është Bashkimi Europian që kërkon të shtojë më shumë sanksionet ndaj regjimit të Bashar Al Assad. Dhe BE duket se ka parasysh edhe Zonjën e Parë të Sirisë. Asm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.740Z

Shopping and Fucking i Fatos Berishës vjen në Tiranë

Shfaqja "Shopping and fucking" me skenar të britanikut Mark Ravenhill dhe me regji të Fatos Berishës, do të udhëtojë për në Teatrin Kombëtar të Tiranës më 26 qershor. Pas premierës së suksesshme në janar të këtij viti në Prishtinë, regjisori Fatos Berisha ka vendosur ta sjellë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.958Z

Jennifer Garner e mrekullueshme duke bërë shopping

Aktorja  Jennifer Garner, zakonisht shihet nën shoqërinë e tre fëmijëve të saj por këtë herë është fotografuar e vetme. 42-vjeçarja, duket e mrekullueshme veshur chic dhe me një buzëqeshje në fytyrë,  ka menduar të kalojë disa orë pa fëmijët e saj, e duke bërë shopping. Jenn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.074Z

Kali bën shopping në supermarket

Klientët në supermarket mund të jenë mësuar me fëmijë që qajnë, mama me karroca ushqimesh dhe persona të alkoolizuarpor me kuaj të vegjël Shetland? Më pak! Një i tillë ka suprizuar të gjithë njerëzit në një supermarket të Berlinit, kur erdhi për ti përshëndetur e për ti thë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.416Z

Instambul Shopping Fest

Nga data 18 mars-26 prill qyteti i Stambollit ne Turqi do te shnderrohet ne nje qender te madhe tregtare boterore me shume ulje cmimesh shorte dhe dhurata. E ne dispozicion te gjithe atyre qe duan ta vizitojne fluturime direkte me Turkish Airlines. Instambul Shopping Fest. Do te quhet keshtu nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.660Z

Hilton, shopping ne Venezia si adoleshente

Me nje look prej adoleshenteje, pasanikja Paris Hilton del per shopping me te dashurin e saj. Hilton ka zbarkuar ne Venezia, disa dite me pare; ka marre pjese ne festat me te vecanta dhe natyrisht ka bere edhe shume blerje neper dyqane.Pantallona te ngushta te zeza, kepuce balerinash dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama