Rezultate te kerkimit per termin: +Shopping

Total: 510
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.936Z

Fatos Berisha: Rikthimi pas 18 vjetësh në Teatrin Dodona

Regjisori nga Kosova, Fatos Berisha rikthehet në Teatrin "Dodona" pas 18 vitesh mungesë, me shfaqjen "Kjo është rinia jonë", një vepër e amerikanit Keneth Lonegran. Pas suksesit ballkanik që njohu komedia "Shopping and fucking", ai flet për këtë projekt të ri që lidhet sërish me probl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.607Z

"MEXX", ndalesa e radhes ne QTU

Ka shtegtuar ne rreth 65 vende te botes, per te mberritur se fundi edhe ne Shqiperi. Behet fjale per firmen me fame, "MEXX", e cili sjell nje risi per sa i perket cilesise se veshjeve per te rinj, te reja, gra e burra, si dhe aksesoreve perkates. Mireseardhja e kesaj firme ne Shqiperi, e me konkreti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.656Z

Rita çudit sërish, shfaqet me flokë të kuqe

Kur flasim për Rita Orën, nuk dimë nëse mund të përkufizojmë si me një stil të veçantë apo të çuditshëm. Këngëtarja është fotografuar në rrugët e New York-ut me një paruke të kuqe të ndezur teksa mbante në dorë në tjetër ngjyrë të gjelbër neoni. Duket se Rita ka dje ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.070Z

Katherine Heigl, e shkëlqyer edhe pa makiazh (FOTO)

Share Shumë yje e kanë të vështirë të dalin pa makiazh nga shtëpia, për shkak se nuk do të dukeshin aq mirë. Por, ky nuk është rasti i aktores Katherine Heigl. 33-vjeçarja është fotografuar ndërsa bënte shopping pa makiazh, por pavarësisht kësaj, është du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.283Z

Ja si bën shopping Anxhela Martini

Topmodelja e bukur shqiptare Anxhela Martini ka treguar fansave të saj se si bën shoping në butikun e saj të prefeuar. Anxhela ka postuar në Instagram një foto ku tregohet e veshur me një fustan të bukur dhe e shtrirë në një pozë provokative. This is the way I like to shop in my favorite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.912Z

Clinton shopping ne dyqanet e Prishtines

Pervec takimeve zyrtare gjate vizites se saj ne Prishtine sekretarja amerikane e Shtetit ka zhvilluar nje bisede edhe me pronaret e nje dyqani veshjesh i cili mban emrin e saj Hillary. Dyqani mban kete emer ne shenje nderimi ndaj zyrtares se larte amerikane dhe ndodhet prane monumentit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.452Z

Alessandra Ambrosio duke bërë shopping

Transmetuar më 08.03.2014 - 21:42 Supermodelja e bukur Braziliane Alessandra Ambrosio, e cila sfilon për Victoria’s Secret, është parë duke bërë shopin në dyqanin e “Calypso”. Megjithëse jo e veshur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama