Rezultate te kerkimit per termin: +Shopping

Total: 510
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.070Z

Katherine Heigl, e shkëlqyer edhe pa makiazh (FOTO)

Share Shumë yje e kanë të vështirë të dalin pa makiazh nga shtëpia, për shkak se nuk do të dukeshin aq mirë. Por, ky nuk është rasti i aktores Katherine Heigl. 33-vjeçarja është fotografuar ndërsa bënte shopping pa makiazh, por pavarësisht kësaj, është du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.283Z

Ja si bën shopping Anxhela Martini

Topmodelja e bukur shqiptare Anxhela Martini ka treguar fansave të saj se si bën shoping në butikun e saj të prefeuar. Anxhela ka postuar në Instagram një foto ku tregohet e veshur me një fustan të bukur dhe e shtrirë në një pozë provokative. This is the way I like to shop in my favorite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.912Z

Clinton shopping ne dyqanet e Prishtines

Pervec takimeve zyrtare gjate vizites se saj ne Prishtine sekretarja amerikane e Shtetit ka zhvilluar nje bisede edhe me pronaret e nje dyqani veshjesh i cili mban emrin e saj Hillary. Dyqani mban kete emer ne shenje nderimi ndaj zyrtares se larte amerikane dhe ndodhet prane monumentit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.452Z

Alessandra Ambrosio duke bërë shopping

Transmetuar më 08.03.2014 - 21:42 Supermodelja e bukur Braziliane Alessandra Ambrosio, e cila sfilon për Victoria’s Secret, është parë duke bërë shopin në dyqanin e “Calypso”. Megjithëse jo e veshur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.425Z

Kejsi Tola, koha për shopping!

Transmetuar më 12.01.2015 - 17:04 Si të gjitha vajzat e tjera, edhe për Kejsi Tolën, blerjet mbeten një pasion në vijën e parë të gjërave më të rëndësishme. Këngëtarja e cila ka përfaqësuar Shqipë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.834Z

Eli Fara, shopping në Bruksel |FOTO

Transmetuar më 06.02.2015 - 17:08 Këngëtarja e serenatave korçare, Eli Fara është larguar për pak ditë nga kryeqyteti dhe aktivitetet artistike, për të bërë blerjen e stinës në Bruksel. Ajo shfaqet plot entuziazÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.002Z

Barcelona bën shopping në Serinë A

Trajneri i ardhshëm i Barcelonës Luis Enrique i ka parashtruar drejtuesve blaugrana edhe kërkesat e tij për sezonin e ardhshëm. Skema që Enrique do të kërkojë të aplikojë parashikon që një qëndërsulmues dhe për këtë ish-trajneri i Romës i ka kërkuar drejtuesve të klubit njërin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama