Rezultate te kerkimit per termin: +Shopping

Total: 510
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.074Z

Kali bën shopping në supermarket

Klientët në supermarket mund të jenë mësuar me fëmijë që qajnë, mama me karroca ushqimesh dhe persona të alkoolizuarpor me kuaj të vegjël Shetland? Më pak! Një i tillë ka suprizuar të gjithë njerëzit në një supermarket të Berlinit, kur erdhi për ti përshëndetur e për ti thë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.416Z

Instambul Shopping Fest

Nga data 18 mars-26 prill qyteti i Stambollit ne Turqi do te shnderrohet ne nje qender te madhe tregtare boterore me shume ulje cmimesh shorte dhe dhurata. E ne dispozicion te gjithe atyre qe duan ta vizitojne fluturime direkte me Turkish Airlines. Instambul Shopping Fest. Do te quhet keshtu nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.660Z

Hilton, shopping ne Venezia si adoleshente

Me nje look prej adoleshenteje, pasanikja Paris Hilton del per shopping me te dashurin e saj. Hilton ka zbarkuar ne Venezia, disa dite me pare; ka marre pjese ne festat me te vecanta dhe natyrisht ka bere edhe shume blerje neper dyqane.Pantallona te ngushta te zeza, kepuce balerinash dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.262Z

Rama bën shopping në Vjenë- FOTO

VJENE- Duke qenë larg debateve të fundit në lidhje me avionin e bllokuar në Divjakë, kryeministri i vendit, Edi Rama ka shfrytëzuar kohën duke bërë pazar në një nga dyqanet e Vjenës. Gjatë një vizite në Austri, Rama, ndoshta dhe për të kaluar kohën, sot ka zgjedhur të bëjë shop

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.031Z

FOTOT/ Shopping, luks dhe Instagram: Pasaniket e përkëdhelura që janë kthyer në fenomen social

Ato janë dy trashëgimtarët e një miliarderi britanik dhe si të tilla, i vetmi synim i tyre është të shpenzojnë para. Janë Lana dhe Stephy Scolaro. Për to është shkruajtur disa herë dhe vazhdojnë të tërheqin vëmendjen e medias. Janë të reja, të bukura dhe të pasura. Kanë mij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.142Z

Shopping Night ne Vizion Plus

brbrshte mesnate ne Europian Trade Center Aty nis rrugetimi i tre konkurrenteve qe kane marre ne dore celesat e dyqaneve te kesaj qendre per pak minutabr Kane shume pak kohe qe te zgjedhin veshjen makijazhin dhe aksesoret e duhur per triumfuar ne nje gare ku kryefjala eshte imazhi i perkryer ne even

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.866Z

Një grua harxhon 3 vjet nga jeta e saj për shopping!

NJU JORK- Qe grate blejne dhe u pelqen te shpenzojne per te blere, kjo tani nuk eshte nje risi, por te dish sesa kohe shpenzon duke bere shopping, kjo asnjehere nuk eshte ditur deri tani. Por ja qe nje studim i ri na ben te ditur se gratë harxhojnë mesatarisht tre vjet nga jeta e tyre për shoppin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama