Rezultate te kerkimit per termin: +Shqip

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.526Z

UEFA, dënim të ri për Shqipërinë? (Foto)

Sipas raporteve më të fundit nga media, mësojmë se Shqipëria rrezikon të marrë një tjetër dënim nga UEFA, kësaj radhe për shkak të sjelljes të tifozëve në takimin kundër Armenisë. Pasi mori dënimin e tmer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.040Z

Mbrojtësi i Danimarkës: Portugali, shkatërroje Shqipërinë

Duket se lojtarët e Danimarkës nuk po mund të pajtohen me barazimin prej 0-0 ndaj Shqipërisë. Lojtarët e Danimarkës nuk po pajtohen asesi me vetëm një pikë ta marr në ndeshjen ndaj Kombëtares Shqiptare. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",for

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.257Z

UEFA ka një lajm për Shqipërinë dhe Serbinë

Shtëpia më e madhe e futbollit evropian, UEFA, nëpërmjet një komunikate, ka njoftuar se dy federatat respektive, ajo e Shqipërisë dhe Serbisë, kanë apeluar kundër vendimit të kësaj të fundit, UEFA me 23 tetor, vendosi që ndeshjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.593Z

Takimi Meta -Mc Govern: Vullnet për zgjerimin e investimeve kanadaze në Shqipëri

TIRANE-Kryetari i Kuvendit Ilir Meta priti sot Ambasadorin e Kanadasë në Shqipëri (Rezident në Romë) Peter Mc Govern. Kryetari i Kuvendit Meta i vlerësoi marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe Kanadasë si solide, si në planin shumëpalësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.740Z

Brazil 2014, Olsen shpall listën për ndeshjen me Shqipërinë

Trajneri i Norvegjisë, Egil Olsen, kas shpallur listwn e skuadrës për ndeshjen kundër Shqipërisë, të cilën ai e konsideron si për jetë a vdekje. “Me Shqipërinë e kemi thikën në grykë. Nëse nuk fitojmë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.813Z

Argjentinë- Shqipëri 4:0, të rinjtë kuqezi luajnë me dinjitet

TIRANE-Një formacion i dytë i përfaqësueses tone kombëtare, Shqipërisë, ka mbrojtur suksesshëm nderin e kombit, duke pësuar humbje të ndershme ndaj një Argjentine që në përbërje kishte superyjet e futbollit botëror. Me q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.679Z

Mimoza Kelmendi: Shansi i humbur, kur Shqipëria refuzoi ndihmën gjermane

TIRANE - Shansi i humbur...", e kishim bërë shpesh objekt bisedash në vitet '80 në Tiranë, kur sapo kisha përfunduar studimet për Gjuhë-Letërsi Shqipe. Pas vizitës së dështuar të Shtrausit në Shqipërinë tonë komunis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama