Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperise +Qemal +Minxhozin

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.932Z

Thaci Fuqizim shkembimeve tregtare Kosove- Shqiperi

Transmetuar me 15112016 - 1204 Prishtine 15 nentor 2016 NOAal- Presidenti i Kosoves Hashim Thaci priti sot ne takim kryetaren e Bashkise se Sarandes Florjana Koka se bashku me ambasadorin e Shqiperise Qemal Minxhozin si dhe nje grup te perfaqesuesve te bizne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama