Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiperise

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.630Z

Hungaria mbeshtet anetaresimin e Shqiperise ne BE

Hungaria do te mbeshtese anetaresimin e vendit tone ne Bashkimin Europian. Kete garanci i ka dhene ministri hungarez i mbrojtjes Imre Shekerez, homologut shqiptar Gazmend Oketa. Ne takimin qe dy kreret e mbrojtjes paten ne Tirane u ra dakort qe te rritet bashkepunimin pas anetaresimit te vendit tone

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.499Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.502Z

Kupa e Shqiperise FSHF percakton ciftet gjysmefinaliste

Skënderbeu-Bylis dhe Kukësi-Laçi janë çiftet gjysmëfinalistë të Kupës së Shqipërisë. Kjo e premte shorti, nuk pati aktivitet vetëm në Zvicër, por edhe në selinë e Federatës Shqiptare të Futbollit ku ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.974Z

Kupa e Shqiperise luhen gjysmefinalet e para

Do të luhen sot gjysmëfinalet e para. Skënderbeu-Bylis e Kukësi-Laçi përballen për Kupën e Shqipërisë. Në Kukës do të luhet në orën 14:00 dhe në Korçë në 17:00 e favoritë për të fituar j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.856Z

Imazhi i Shqiperise dhe diplomati i ldquoveshitrdquo

ILIR YZEIRI - Këto ditë opinioni publik po bombardohet me historinë e “veshit”. Është për t’u shënuar se një javë më parë, Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë prodhoi një ngjarje që kish në themel n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.974Z

Kupa e Shqiperise dy barazime ne gjysmefinale

Dy ndeshjet e para të gjysëmfinales së Kupës së Shqipërisë kanë përfunduar në barazim, rezultat ky që në ndeshjet e kthimit favorizon dy skuadrat mike, Laçin dhe Bylisin. Ballshiotët barazuan 1-1 me Skënderbeun. R

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama