Rezultate te kerkimit per termin: +Shtojca

Total: 317
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.321Z

Gazeta Zëri të dielen

-Kush janë sheikët e Skenderajt që po e shfrytëzojnë ilegalisht pasurinë nëntokësore të Kosovës? -Në cilin fshat të kësaj Komune po ndodhë eksploatimi masiv i qymyrit? -Sa vdekje të parakohshme po shkaktohen nga ndotja e ajrit? -Sa para u janë premtuar vrasësve të dyshuar për ta p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.860Z

Kontrata me “Crown Agents”, 12 shtojcat që mbahen sekret

TIRANE-Qeveria ka vendosur të mbajë “për vete” detajet e plota të marrëveshjes me kompaninë “Crown Agents”, së cilës do t’i kalojë administrimi i Doganave për dy vitet e ardhshme. Në vendimin e dorëzuar në Kuvend për deputetët dhe që do të diskutohet n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.672Z

Kontrata me "Crown Agents", Qeveria do paguajë 8.5 mln euro kompaninë

TIRANE-Qeveria shqiptare do i paguajë kompanisë britanike “Crown Agents”, 8.5 milionë euro për shërbimin dyvjeçar te asistencës që ajo do u ofrojë doganave. Kontrata së fundmi është shndërruar dhe në një çështje e nxehtë të debatit politik mes mazhorancës dhe opozitë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.747Z

Zgjedhjet, Topi konfirmon: Nuk më ka ardhur ftesë nga PD, nuk bëhem shtojcë

TIRANË- Kreu i FRD-së, Bamir Topi ka mohuar një ftesë për koalicion parazgjedhor nga ana e Partisë Demokratike, ndërkohë që ka konfirmuar se nuk do bëjë aleancë me partitë e vjetra. Gjatë një takimi me strukturat në qytetin e Korcës, Topi tha se FRD po shqyrton disa alternativa, pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.606Z

Miratohen 6 kapituj të pyetësorit të KE-së

05/03/2010 Komiteti i Integrimit Komiteti Ndërministror i Integrimit Evropian ka miratuar gjatë mbledhjes së djeshme 6 kapituj të tjerë të përgjigjeve të pyetësorit të Komisionit Evropian (KE) për Shqipërinë. Kapitujt e miratuar kanë të bëjnë me lëvizjen e lirë të kapitalit, sho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.292Z

SHBA - Gjykata e Lartë vazhdonshqyrtimin e Aktit të Martesës

TIRANE- Gjykata e Lartë amerikane vazhdon sot shqyrtimin për cështjen e martesave të homoseksualëve. Nëntë gjykatësit do të dëgjojnë mbrojtjen e Aktit të Martesës, ligj federal që përcakton martesën si akt mes një burri dhe një gruaje.Gjykatësit po shqyrtojnë nëse Propozimi 8 i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.710Z

Tani mund të dërgoni mesazhe tekst nga kompjuteri juaj

Android: Aplikacioni fantastik Pushbullet që ju mundëson të sinkronizoni njoftimet mes telefonit dhe PC-së suaj sapo ka marrë një përditësim tjetër. Tani, ju mund të dërgoni mesazhe tekstuale përgjatë telefonit tuaj me Android nga shto

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama