Rezultate te kerkimit per termin: +Shtuar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.585Z

Klinton: është shtuar konsensusi për Iranin

Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillari Klinton deklaroi sot se konsensusi ndërkombëtar për sanksione të reja ndaj Iranit për sa i përket programit të tij bërthamor është shtuar. "Konsensusi ndërkombëtar po shtohet në lidhje me ndërmarrjen e këtyre masave sanksionuese që të u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.292Z

Rreziqet e funksionit të shtuar të tiroides

Streset e papritura, ose të zgjatura shpesh shoqërohen me rritje të funksionit të tiroides. Mjekët shpjegojnë si mund ta kuptoni nëse vuani nga kjo sëmundje dhe si trajtohet ajo. Sipas tyre, ka shumë diskutime në lidhje me faktorët shpërthyes të kësaj sëmundjeje. Nga studimet e bëra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.409Z

Krerët e Task Forcave: Janë shtuar dosjet e korrupsionit

Njësitë kanë hetuar edhe dy prokurorë, 3 gjyqtarë dhe 4 avokatë Një vit pasi njësitë e përbashkëta hetimore janë shtuar edhe në gjashtë qytete të Shqipërisë, drejtuesi i Task Forcës në akuzën qendrore, Arben Kraja, tha se janë shtuar dosjet e korrupsionit. “Në krahasim m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.652Z

PD, Alibeaj: Po rritet pasiguria, janë shtuar aksidentet rrugore

Kreu i Departamentit të Sigurisë dhe Rendit Publik në Partinë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, përmes një publikimi në rrjetin social Facebook paraditen e së dielës, denoncon atë që e konsideron si një situatë të përkeqësuar nga dita në ditë të aksidenteve rrugore, duke e bërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.096Z

Rendi: Kemi shtuar sigurinë në kufi për Pashkët

27/03/2005  TIRANË- Ministria e Rendit Publik dhe Policia e Shtetit marrin masa për të përballuar fluksin në rritje të emigrantëve që kanë filluar të kthehen në atdhe për festën e Pashkëve. Zëdhënësi i dikasterit blu, Florion Serjani, tha dje në një njoftim për shtyp se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.010Z

OKB: Në Iran janë shtuar ekzekutimet

Në Iran është shënuar rritje dramatike e ekzekutimeve në vitin 2011. Kështu ka konstatuar shefja e Kombeve të Bashkuara për të drejtat e njeriut, Navi Pallai, zyra e së cilës tha se shkalla e ekzekutimeve aktuale është tre herë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.376Z

Rama: Berisha ka dështuar

Kryetari i Partisë Socialiste deklaroi se pushteti i kryeministrit Sali Berisha është mbi vendimet e gjykatës dhe i shkel ato. Po ashtu Rama e akuzoi Berishën se nuk ka asnjë vizion për vendin dhe për mirëqeverisjen e Shqipërisë.&quo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama