Rezultate te kerkimit per termin: +Shtuar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.652Z

PD, Alibeaj: Po rritet pasiguria, janë shtuar aksidentet rrugore

Kreu i Departamentit të Sigurisë dhe Rendit Publik në Partinë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, përmes një publikimi në rrjetin social Facebook paraditen e së dielës, denoncon atë që e konsideron si një situatë të përkeqësuar nga dita në ditë të aksidenteve rrugore, duke e bërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.096Z

Rendi: Kemi shtuar sigurinë në kufi për Pashkët

27/03/2005  TIRANË- Ministria e Rendit Publik dhe Policia e Shtetit marrin masa për të përballuar fluksin në rritje të emigrantëve që kanë filluar të kthehen në atdhe për festën e Pashkëve. Zëdhënësi i dikasterit blu, Florion Serjani, tha dje në një njoftim për shtyp se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.010Z

OKB: Në Iran janë shtuar ekzekutimet

Në Iran është shënuar rritje dramatike e ekzekutimeve në vitin 2011. Kështu ka konstatuar shefja e Kombeve të Bashkuara për të drejtat e njeriut, Navi Pallai, zyra e së cilës tha se shkalla e ekzekutimeve aktuale është tre herë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.376Z

Rama: Berisha ka dështuar

Kryetari i Partisë Socialiste deklaroi se pushteti i kryeministrit Sali Berisha është mbi vendimet e gjykatës dhe i shkel ato. Po ashtu Rama e akuzoi Berishën se nuk ka asnjë vizion për vendin dhe për mirëqeverisjen e Shqipërisë.&quo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.219Z

Policia angleze: Kemi shtuar përpjekjet për kapjen e Ilir Kumbaros

Ilir Kumbaro Policia angleze Scotland Yard bëri të ditur se ka shtuar përpjekjet për të kapur Ilir Kumbaron, ish- drejtuesin e SHISH, të dënuar për zhdukjen e biznesmenit Remzi Hoxha. 59- vjeçari u dënua nga një gjykatë në Tiranë, por arriti të arratisej në Londër, pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.094Z

ISHP: H1N1 qarkullon në vendin tonë, janë shtuar masat

Pas konfirmimit të rastit të katërt të virusit H1N1 në Shqipëri, Instituti i Shëndetit Publik njofton se janë marrë të gjitha masat ndaj virusit, të njohur si gripi i derrave. Jeta Lakrori, shefe e Departamentit të Promocionit në ISHP pohoi se tashmë janë shtuar masat ndaj këtij viru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.286Z

AKR mori ministri të dështuar!

Përfaqësues të partive opozitare e kanë vlerësuar të dështuar punën e Besim Beqajt në krye të Ministrisë së Zhvillimit Ekonomik, derisa ky i fundit është transferuar në atë të Financave pas ndryshimeve në kabin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama