Rezultate te kerkimit per termin: +Shtyllas

Total: 65
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.853Z

Fier misteri i tempullit 2500 vjecar ne Shtyllas

Tempulli në Shtyllas te Fierit mbetet ende i paeksploruar. I shoqeruar me mister se kujt perendi i perkiste, drejtuesit parkut arekologjik te Apolonise tentojne hapjen e nje shtegu turistik. U ka qëndruar shekujve me madhështi. Shtylla e tempullit në fshatin Shtyllas, ndodhet a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.791Z

Basha viziton familje e Llazar Nasit

Kreu i PD-së Lulëzim Basha dhe kryetari i degës së Vlorës, Moisi Meminaj kanë vizituar sot familjen e të ndjerit Llazar Nasi në fshatin Poro. Ata kanë qëndruar për rreth 30 minuta brenda shtëpisë ku përcollen ngushëllimet e rastit për ndarjen para kohe nga jeta të 56-vjeçarit. Bas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:27.909Z

Basha Te shpallet emergjenca

brbrNga fshati Shtyllas ne Fier kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha ka akuzuar serish qeverine Rama duke e quajtur te shkeputur nga realiteti i permbytjeve ne Shqiperine e Jugut Duke degjuar ankesat qe vete banoret ngriten Basha i ka kerkuar kryeministrit qe te lere shfaqjet televizive ne ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.329Z

Vidhet transformatori nga kabina, fshati pa energji

Fier- Nje transformator i energjise elektrike ne fshatin Shtyllas eshte vjedhur duke u gdhire dita e djeshme, ndersa kane mbetur ne erresire 20 shtepi banimi dhe dy lokale. Lajmi konfirmohet nga burime zyrtare te drejtorise se policise Fier qe nisen dhe hetimet per te zbuluar dhe ndaluar autoret e d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.158Z

Vjedhja e transformatorit, dy komuna pa ujë e drita

Vjedhja e transformatorit në fshatin Shtyllas të Komunës së Levanit, në Rrethin e Fierit, ka lënë prej 10 ditësh komunitetin e dy komunave pa ujë dhe drita. Ndërkaq, zëvendësimi me një transformator të ri ka sjellë edhe përplasje mes ujësjellësit, filialit të OSSH-së, si dhe Komu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.568Z

Liri Berisha, ne Fier per familjet ne nevoje

Bashkeshortja e kryeministrit, Liri Berisha ka qene ne Fier ku ka marre pjese ne 10 vjetorin e themelimit te shkolles jo publike "Numani" e cila drejtohet nga biznesmenia, Suzana Numani. Qellimi i kesaj vizite nuk ka qene thjesht per te marre pjese ne kete ceremoni, por per te qene se bashku me kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.731Z

Liri Berisha në ndihmë të familjeve në nevojë

19/05/2009  Vizitë dhe dhurata në një familje të varfër FIER- Bashkëshortja e Kryeministrit, Liri Berisha, ka qenë në Fier ku ka marrë pjesë në 10 vjetorin e themelimit të një shkolle jo publike. Qëllimi i kësaj vizite nuk ka qenë thjesht për të marrë pjesë në këtë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama