Rezultate te kerkimit per termin: +Shtyllas

Total: 65
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:27.909Z

Basha Te shpallet emergjenca

brbrNga fshati Shtyllas ne Fier kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha ka akuzuar serish qeverine Rama duke e quajtur te shkeputur nga realiteti i permbytjeve ne Shqiperine e Jugut Duke degjuar ankesat qe vete banoret ngriten Basha i ka kerkuar kryeministrit qe te lere shfaqjet televizive ne ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.329Z

Vidhet transformatori nga kabina, fshati pa energji

Fier- Nje transformator i energjise elektrike ne fshatin Shtyllas eshte vjedhur duke u gdhire dita e djeshme, ndersa kane mbetur ne erresire 20 shtepi banimi dhe dy lokale. Lajmi konfirmohet nga burime zyrtare te drejtorise se policise Fier qe nisen dhe hetimet per te zbuluar dhe ndaluar autoret e d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.158Z

Vjedhja e transformatorit, dy komuna pa ujë e drita

Vjedhja e transformatorit në fshatin Shtyllas të Komunës së Levanit, në Rrethin e Fierit, ka lënë prej 10 ditësh komunitetin e dy komunave pa ujë dhe drita. Ndërkaq, zëvendësimi me një transformator të ri ka sjellë edhe përplasje mes ujësjellësit, filialit të OSSH-së, si dhe Komu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.568Z

Liri Berisha, ne Fier per familjet ne nevoje

Bashkeshortja e kryeministrit, Liri Berisha ka qene ne Fier ku ka marre pjese ne 10 vjetorin e themelimit te shkolles jo publike "Numani" e cila drejtohet nga biznesmenia, Suzana Numani. Qellimi i kesaj vizite nuk ka qene thjesht per te marre pjese ne kete ceremoni, por per te qene se bashku me kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.731Z

Liri Berisha në ndihmë të familjeve në nevojë

19/05/2009  Vizitë dhe dhurata në një familje të varfër FIER- Bashkëshortja e Kryeministrit, Liri Berisha, ka qenë në Fier ku ka marrë pjesë në 10 vjetorin e themelimit të një shkolle jo publike. Qëllimi i kësaj vizite nuk ka qenë thjesht për të marrë pjesë në këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.456Z

Fier, zjarr në kodrat e Shtyllasit dhe pishat e Semanit

Rreth orës 09:30 flakët kanë përfshirë kodrat e fshatit Shtyllas, rreth 9 kilometra në jugperëndim të Fierit dhe pak minuta më pas masivin e pishave të bregdetit të Semanit.Forcat e sektorit të Mbrojtjes dhe Shpëtimit nga Zjarri pranë prefekturës së Fierit që kanë shkuar menjëher

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.451Z

Fier, flakët përfshijnë pishat prane Semanit e kodrat e Shtyllasit

FIER- Dy zjarre të fuqishëm janë shënuar të dielën në mëngjes në territorin e rrethit të Fierit, raporton sot atsh.Rreth orës 09.30 flakët kanë përfshirë kodrat e fshatit Shtyllas, rreth 9 km në jug- përëndim t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama