Rezultate te kerkimit per termin: +Shum

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.931Z

Çitaku: Shumë poshtë shumë, shumë poshtë keni ra

Vlora Çitaku, ministre në detyrë e Integrimeve Evropiane assesi të rehatohet me analizat e analistëve rreth fituesi të zgjedhjeve të përkohshme parlamentare të 8 qershorit. Përmes llogarisë së saj në Facebook, kandidatja e PDK-së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.722Z

Ekspozohet shumë

Modelja ruse, Irina Shayk ka zgjedhur një fustan tepër të hapur në gjoks, për të marrë pjesë në ahengun pas ndarjes së çmimeve OSCAR. 27 vjeqarja, nuk i ka lënë hapsirë kohës, por ka dashur që e gjithë vëmend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.946Z

Me shumë stil

Tashmë të trijat janë të famshme, marrë parasysh se edhe Era ka lansuar këngën e saj, e cila po pëlqehet shumë. Motrat Istrefi, kanë vënë një foto të realizuar shumë spontanisht, e nu Nora, Nita dhe Era shihen me veshje q&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.726Z

Shumë e lodhur

Këngëtarja Christina Aguilera, është parë në një formë fizike shumë të lodhur, ndërsa ka ndaluar të marrë ushqim të shpejt në një lokal. Ylli i hitit “Dirty” nuk ka dalur nga vetura, ndërsa i dashuri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.762Z

Sepse tymos shumë

Është parë duke luajtur golf, por duke bërë aerobi, që është sport shumë më aktiv, Harry Styles ka mbetur i tërri pa frymë, ndërsa për një moment, ai edhe është shtrirë përtokë. Ylli 19 vjeqar i be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

Nj m shum

Autor i librave, monografive dhe artikujve t shumt mbi kulturn, gjuhn dhe letrsin shqiptare, albanologu Francesko Altimari u nderua nga Akademia e Arteve dhe Shkencave t Kosovs me przgjedhjen e tij antar i jashtm i Akademis s Shkencave. Me nj shqipe-arbreshe, profesori i Gjuhs dhe i Letrsis Shqipe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.569Z

Humb shumë peshë

Ka kaluar muaj shumë të vështirë, prej ndarjes nga i dashuri, zhvendosja në Londër e poashtu edhe puna me shumë stres, andaj duket se ka ndikuar në rrënien e Nicole Scherzinger në peshë. 35 vjeqarja, është parë me një stom

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama