Rezultate te kerkimit per termin: +Shum

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.254Z

"Bale kushton shumë më shumë se Neymar"

Agjenti i Gareth Bale, Jonathan Barnett i ka bërë të qartë Real Madridit se blerja e Gareth Bale mund të iu kushtoj shumë. Barnett ke deklaruar se ai dhe Tottenhami janë të gatshëm për të biseduar me skuadra të tjera, por duhet ta dinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.859Z

Shum zhurm pr asgj..

Nga momenti i marrjes s ftess pr antarsim n NATO, deri m tani, shqiptart kan dgjuar shum premtime, vullnet politik, realizim reformash, prmirsim t infrastrukturs , bum n turizm, dialog m Shqiprin, referendum pr kushtetutn dhe fjal t tjera t ngjashme nga klasa politike. Por n fakt kto m shum sesa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.679Z

Lucas: Ibra arrogant, ankohet shumë

Mesfushori brazilian i PSG-së, Lucas Moura ka përshkruar personalitetin e Zlatan Ibrahimovic te PSG. Moura ka thënë se Ibra e priti shumë mirë atë por se ai është shumë arrogant. "Mund të them që është një lojtar i madh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.749Z

Nicole Scherzinger, shumë ambicioze

Këngëtarja e njohur amerikane, Nicole Scherzinger thotë se ajo është shumë ambicioze, por pranon se ajo nuk ka qenë në gjendje që të kënaqet me suksesin e saj në të 20-tat. 36 vjeçarja, e cila ka qenë pjesë e grup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.436Z

Messi: Fituam me shumë fat

Lionel Messi u shpall lojtari më i mirë i ndeshjes, pas kualifikimit të Argjentinës për në çerekfinale. Numri 10 i skuadrës së drejtuar nga Sabella e pranon se dje fitorja erdhi me shumë fat dhe se Argjentina gaboi shumë. “Ne bëm&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.165Z

Rodgers shumë i lumtur, e më shumë lëvdata

Trajneri i Liverpoolit, Brendan Rodgers, është shprehur i ngazëllyer me lojën e skuadrës së tij, ndaj Manchester Cityt, skuadër të cilën e mposhtën 2:1 në Anfield Road. “Unë do të heq kapelën time para lojtarëve”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.216Z

Sa shumë largime nga Barcelona

Me ardhjen e trajnerit të ri, Luis Enrique, në Barcelonë do të filloj një epokë e re. Skuadra katalane është duke bërë shumë ndryshime, duke sjellë emra të ri në skuadër, e po ashtu edhe duke larguar disa prej tyre. Deri tash

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama