Rezultate te kerkimit per termin: +Siguri

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.066Z

BE Serbia te japeme shume siguri

Perpara se te lejoje Beogradin te hedhe hapa te tjere drejt antaresimit ne BE BE kerkon me teper siguri nga Serbia. Presidenti i Bashkimit Evropian Herman Van Rompuj tha se blloku ka nevoje per me shume siguri nga Serbia ne dialogun me Kosoven.Lideret e bllokut 27-antaresh pritet qe ne mbledhjen e 9

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.520Z

Qytetarët: S’ka aspak siguri në Kosovë

Vrasjet në përgjithësi, sidomos e pjesëtarëve të sigurisë si ajo e Shemsi Gashit, e cila ndodhi javën e kaluar në lagjen Mati I, në Prishtinë, por edhe vrasjet e tjera që po ndodhin në Kosovë kohëve të fundit kanë ngritur shqetësim të madh të qytetarët në lidhje me sigurinë n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.472Z

Mitrovicë, krijohet Këshilli për Siguri në Bashkësi

Mitrovicë -Në Mitrovicë u themelua sot Këshilli për Siguri në Bashkësi, që zgjodhi si drejtues kryetarin e komunës, Bajram Rexhepi ndërsa anëtarë të tij janë edhe komandanti i stacionit të policisë në jug, Bashkim Spahiu dhe nënkoloneli i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Bekim O

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.871Z

PD: Digat janë në siguri të plotë

TIRANë- Partia Demokratike në përgjigje të akuzave të opozitës, deklaroi sot se "digat e hidrocentraleve janë në siguri të plotë". Gjatë një deklarate për shtyp zëdhënësja e PD-së, Erla Mëhilli, akuzoi kryetarin e PS-së, Edi Rama se "po përdor veglat e tij, duke i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.221Z

Rama: Qytetarët, më shumë siguri në fushën e mjedisit

Qeveria miraton vendimin për që përmirëson rregullat dhe procedurat në shërbim të informimit dhe përfshirjes së qytetarëve në vendimmarrjen mjedisore dhe garanton transparencë të plotë. Vendimi është publikuar në faqen e Facebook nga Kryeministri Edi Rama, sipas të cilit qytetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.700Z

PD Nuk ka siguri krimi po ben kerdine

Transmetuar me 18032014 - 1409 Arben Ristani PUBLICITET Tirane 18 mars 2014 NOAal- Partia Demokratike nepermjet deputetit Arben Ristani ka denoncuar ate qe e quajti ceremonine partiake te promovimit te policise ndersa shtoi se mbahen r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.907Z

Më shumë siguri në Vatikan

Autori i Lajmit: Nga Associated Press Vatikani do ti rivlerësojë procedurat e sigurisë pasi një grua e re kapërceu një barrierë dhe u vërsul drejt Papa Benedictit XVI, për herë të dytë gjatë dy viteve, por këtë herë ajo arriti ta rrëzojë atë në dysheme para se të largohej nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama