Rezultate te kerkimit per termin: +Siguri

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.279Z

KSHH: "Akti kriminal, duhet me teper siguri"

Komiteti Shqiptar i Helsinkit (KSHH), denon ashper aktin kriminal qe i mori jeten perfaqesuesit te popullit, Deputetit te Kuvendit te Shqiperise, z. Fatmir Xhindi dhe kerkon me teper siguri dhe marrjen e masave efektive per parandalimin e krimit. "Kjo vrasje ka prekur dhe ka tronditur rende mbare op

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.850Z

Bluzat e bardha krkojn siguri

Jan anulluar sot t gjitha operacionet n Qendrn Spitalore Universitare, Nn Tereza, n Tiran. Shkak pr kt u b protesta e organizuar nga mjekt dhe infermiert e spitalit t cilt t mbledhur n ambientet e QSU-s, kan vijuar me ciklin e protestave pr prmirsimin e situats n shndetsi. Protestat e bluzave t b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.536Z

Siguri apo mallkim

Share Nga Dedë Shkurti Kujtdo që hyn në Tiranë nëpërmes rrugës së Durrësit, ose del prej andej, i  bie në sy rëndom që, i gjithë segmenti, nga korsitë hyrëse tek mbikalimi i Kamzës e deri tek Zogu i Zi, është i mbushur me kokrriza xhamash të thyer, me copa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.850Z

Vuçiç emërohet sekretar i Këshillit për Siguri Kombëtare

Presidenti i Serbisë Tomisllav Nikoliç ka emëruar nënpresidentin e Qeverisë e Ministrin e Mbrojtjes Aleksandër Vuçiç për sekretar të Këshillit për Siguri Kombëtare. Vuçiç ka marrë pjesë në seanc&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.698Z

Gjosha: Procesi, ofron më shumë siguri për qytetarët

Statusi Pavarësisht se hapat që po hedh Shqipëria në rrugën e saj drejt integrimit në BE janë pozitive, qeveria shqiptare duhet të vazhdojë reformat e ndërmarra. Është ky mesazhi që ambasadori i Suedisë në Shkup, Mats Staffansson, i përcolli ministres së Integrimit Europian, Klajda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.773Z

Basha Ska siguri me Ramen

brbrKryetari i PD-se Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Rama se ka perkeqesuar cdo aspekt te jetes se shqiptareve Gjate kuvendit zgjedhor te deges se PD-se ne Elbasan Basha theksoi se mungesa e shpreses me kete mazhornace eshte togfjaleshi qe po shoqeron qytetaret Basha theksoi se ne vend eshte r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.399Z

Më shumë siguri në Selinë e Shenjtë

Incidenti i së enjtes shënon rastin e parë gjatë Papatit pesëvjeçar të Benediktit që një sulmues potencial kishte kontakt të drejtpërdrejtë me të. Nuk është reale të mendohet se Vatikani mund të garantojë 100 për qind siguri për Papën, pasi ai vazhdimisht është i rrethuar nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama