Rezultate te kerkimit per termin: +Siguri

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.698Z

Gjosha: Procesi, ofron më shumë siguri për qytetarët

Statusi Pavarësisht se hapat që po hedh Shqipëria në rrugën e saj drejt integrimit në BE janë pozitive, qeveria shqiptare duhet të vazhdojë reformat e ndërmarra. Është ky mesazhi që ambasadori i Suedisë në Shkup, Mats Staffansson, i përcolli ministres së Integrimit Europian, Klajda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.773Z

Basha Ska siguri me Ramen

brbrKryetari i PD-se Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Rama se ka perkeqesuar cdo aspekt te jetes se shqiptareve Gjate kuvendit zgjedhor te deges se PD-se ne Elbasan Basha theksoi se mungesa e shpreses me kete mazhornace eshte togfjaleshi qe po shoqeron qytetaret Basha theksoi se ne vend eshte r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.399Z

Më shumë siguri në Selinë e Shenjtë

Incidenti i së enjtes shënon rastin e parë gjatë Papatit pesëvjeçar të Benediktit që një sulmues potencial kishte kontakt të drejtpërdrejtë me të. Nuk është reale të mendohet se Vatikani mund të garantojë 100 për qind siguri për Papën, pasi ai vazhdimisht është i rrethuar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.633Z

Grossman: Hyrja ne NATO, siguri Shqiperise

Ish-sekretari amerikan i Shtetit, Mark Grossman vlereson zgjerimin e NATO-s me Shqiperine dhe Kroacine. “Jam shume i gezuar qe dje Shqiperia dhe Kroacia hyne ne NATO dhe qe neser keto dy vende do te ulen ne Aleance si anetare me te drejta te plota. Zgjerimi i NATO-s u jep ketyre ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.572Z

Bolv Oil cilesi dhe siguri

brbrNentoka shqiptare eshte nje vendburim i rendesishem i naftes duke prodhuar mbi 1 milion ton ne vit nje shifer e larte kjo por ende larg kulmit te arritur ne vitet 70 me 22 milion Ne nje treg me nje zhvillim dinamik kompanite shqiptare qe operojne ne kete fushe kane arritur te ofrojne teknologjin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.110Z

Klinikat dentare nuk ofrojnë siguri maksimale

Klinikat dentare nuk ofrojnë siguri maksimale për shëndetin e pacientëve. Gjatë mjekimit të dhëmbëve ekziston mundësia e marrjes së hepatiteve apo viruseve të rrezikshëm sic është Hiv-i, për shkak se sterilizimi i pajisjeve dhe instrumentave nuk kryhet si duhet. Urdhëri i mjekut publ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.842Z

Administrata e re do të zgjerojë Këshillin për Siguri Kombëtare

Sipas një njoftimi të publikuar të shtunën, presidenti amerikan Barak Obama ka në plan të zgjerojë Këshillin për Siguri Kombëtare dhe të rrisë autoritetin e tij për hartimin e strategjive mbi në sërë çështjesh ndërkombëtare dhe vendase. Gazeta "The Washington Post" njoftoi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama