Rezultate te kerkimit per termin: +Siguri

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.472Z

Mitrovicë, krijohet Këshilli për Siguri në Bashkësi

Mitrovicë -Në Mitrovicë u themelua sot Këshilli për Siguri në Bashkësi, që zgjodhi si drejtues kryetarin e komunës, Bajram Rexhepi ndërsa anëtarë të tij janë edhe komandanti i stacionit të policisë në jug, Bashkim Spahiu dhe nënkoloneli i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Bekim O

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.871Z

PD: Digat janë në siguri të plotë

TIRANë- Partia Demokratike në përgjigje të akuzave të opozitës, deklaroi sot se "digat e hidrocentraleve janë në siguri të plotë". Gjatë një deklarate për shtyp zëdhënësja e PD-së, Erla Mëhilli, akuzoi kryetarin e PS-së, Edi Rama se "po përdor veglat e tij, duke i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.221Z

Rama: Qytetarët, më shumë siguri në fushën e mjedisit

Qeveria miraton vendimin për që përmirëson rregullat dhe procedurat në shërbim të informimit dhe përfshirjes së qytetarëve në vendimmarrjen mjedisore dhe garanton transparencë të plotë. Vendimi është publikuar në faqen e Facebook nga Kryeministri Edi Rama, sipas të cilit qytetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.700Z

PD Nuk ka siguri krimi po ben kerdine

Transmetuar me 18032014 - 1409 Arben Ristani PUBLICITET Tirane 18 mars 2014 NOAal- Partia Demokratike nepermjet deputetit Arben Ristani ka denoncuar ate qe e quajti ceremonine partiake te promovimit te policise ndersa shtoi se mbahen r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.907Z

Më shumë siguri në Vatikan

Autori i Lajmit: Nga Associated Press Vatikani do ti rivlerësojë procedurat e sigurisë pasi një grua e re kapërceu një barrierë dhe u vërsul drejt Papa Benedictit XVI, për herë të dytë gjatë dy viteve, por këtë herë ajo arriti ta rrëzojë atë në dysheme para se të largohej nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.032Z

Ligji për armët, Tahiri: Ofron siguri për qytetarët

Ligji për përdorimin e armëvë ka sjellë debatë në Kuvend. Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri i cili e ka propozuar këtë ligj ka deklaruar se ky ligj do të ofrojë shumë siguri për qytetarët. “Ligji konkret që keni përpara tavolinës nuk liberalizon të drejtën për të mbajtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.262Z

Hamer dhe helikopterë: Siguri maksimale për John Kerryn

1548 forca policore janë në gatishmëri ditën e sotme për vizitën e Sekretarit të Shtetit John Kerry. Veç forcave policore janë vënë në dispozicion një sërë mjetesh, si Hammer, motorrë të shumtë si dhe helikopterë që qarkullojnë në qiellin e Tiranës.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama