Rezultate te kerkimit per termin: +Siguri

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.907Z

Më shumë siguri në Vatikan

Autori i Lajmit: Nga Associated Press Vatikani do ti rivlerësojë procedurat e sigurisë pasi një grua e re kapërceu një barrierë dhe u vërsul drejt Papa Benedictit XVI, për herë të dytë gjatë dy viteve, por këtë herë ajo arriti ta rrëzojë atë në dysheme para se të largohej nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.032Z

Ligji për armët, Tahiri: Ofron siguri për qytetarët

Ligji për përdorimin e armëvë ka sjellë debatë në Kuvend. Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri i cili e ka propozuar këtë ligj ka deklaruar se ky ligj do të ofrojë shumë siguri për qytetarët. “Ligji konkret që keni përpara tavolinës nuk liberalizon të drejtën për të mbajtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.262Z

Hamer dhe helikopterë: Siguri maksimale për John Kerryn

1548 forca policore janë në gatishmëri ditën e sotme për vizitën e Sekretarit të Shtetit John Kerry. Veç forcave policore janë vënë në dispozicion një sërë mjetesh, si Hammer, motorrë të shumtë si dhe helikopterë që qarkullojnë në qiellin e Tiranës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.279Z

KSHH: "Akti kriminal, duhet me teper siguri"

Komiteti Shqiptar i Helsinkit (KSHH), denon ashper aktin kriminal qe i mori jeten perfaqesuesit te popullit, Deputetit te Kuvendit te Shqiperise, z. Fatmir Xhindi dhe kerkon me teper siguri dhe marrjen e masave efektive per parandalimin e krimit. "Kjo vrasje ka prekur dhe ka tronditur rende mbare op

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.850Z

Bluzat e bardha krkojn siguri

Jan anulluar sot t gjitha operacionet n Qendrn Spitalore Universitare, Nn Tereza, n Tiran. Shkak pr kt u b protesta e organizuar nga mjekt dhe infermiert e spitalit t cilt t mbledhur n ambientet e QSU-s, kan vijuar me ciklin e protestave pr prmirsimin e situats n shndetsi. Protestat e bluzave t b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.536Z

Siguri apo mallkim

Share Nga Dedë Shkurti Kujtdo që hyn në Tiranë nëpërmes rrugës së Durrësit, ose del prej andej, i  bie në sy rëndom që, i gjithë segmenti, nga korsitë hyrëse tek mbikalimi i Kamzës e deri tek Zogu i Zi, është i mbushur me kokrriza xhamash të thyer, me copa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.850Z

Vuçiç emërohet sekretar i Këshillit për Siguri Kombëtare

Presidenti i Serbisë Tomisllav Nikoliç ka emëruar nënpresidentin e Qeverisë e Ministrin e Mbrojtjes Aleksandër Vuçiç për sekretar të Këshillit për Siguri Kombëtare. Vuçiç ka marrë pjesë në seanc&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama