Rezultate te kerkimit per termin: +Siguri

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.262Z

Hamer dhe helikopterë: Siguri maksimale për John Kerryn

1548 forca policore janë në gatishmëri ditën e sotme për vizitën e Sekretarit të Shtetit John Kerry. Veç forcave policore janë vënë në dispozicion një sërë mjetesh, si Hammer, motorrë të shumtë si dhe helikopterë që qarkullojnë në qiellin e Tiranës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.279Z

KSHH: "Akti kriminal, duhet me teper siguri"

Komiteti Shqiptar i Helsinkit (KSHH), denon ashper aktin kriminal qe i mori jeten perfaqesuesit te popullit, Deputetit te Kuvendit te Shqiperise, z. Fatmir Xhindi dhe kerkon me teper siguri dhe marrjen e masave efektive per parandalimin e krimit. "Kjo vrasje ka prekur dhe ka tronditur rende mbare op

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.850Z

Bluzat e bardha krkojn siguri

Jan anulluar sot t gjitha operacionet n Qendrn Spitalore Universitare, Nn Tereza, n Tiran. Shkak pr kt u b protesta e organizuar nga mjekt dhe infermiert e spitalit t cilt t mbledhur n ambientet e QSU-s, kan vijuar me ciklin e protestave pr prmirsimin e situats n shndetsi. Protestat e bluzave t b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.536Z

Siguri apo mallkim

Share Nga Dedë Shkurti Kujtdo që hyn në Tiranë nëpërmes rrugës së Durrësit, ose del prej andej, i  bie në sy rëndom që, i gjithë segmenti, nga korsitë hyrëse tek mbikalimi i Kamzës e deri tek Zogu i Zi, është i mbushur me kokrriza xhamash të thyer, me copa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.850Z

Vuçiç emërohet sekretar i Këshillit për Siguri Kombëtare

Presidenti i Serbisë Tomisllav Nikoliç ka emëruar nënpresidentin e Qeverisë e Ministrin e Mbrojtjes Aleksandër Vuçiç për sekretar të Këshillit për Siguri Kombëtare. Vuçiç ka marrë pjesë në seanc&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.698Z

Gjosha: Procesi, ofron më shumë siguri për qytetarët

Statusi Pavarësisht se hapat që po hedh Shqipëria në rrugën e saj drejt integrimit në BE janë pozitive, qeveria shqiptare duhet të vazhdojë reformat e ndërmarra. Është ky mesazhi që ambasadori i Suedisë në Shkup, Mats Staffansson, i përcolli ministres së Integrimit Europian, Klajda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.773Z

Basha Ska siguri me Ramen

brbrKryetari i PD-se Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Rama se ka perkeqesuar cdo aspekt te jetes se shqiptareve Gjate kuvendit zgjedhor te deges se PD-se ne Elbasan Basha theksoi se mungesa e shpreses me kete mazhornace eshte togfjaleshi qe po shoqeron qytetaret Basha theksoi se ne vend eshte r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama