Rezultate te kerkimit per termin: +Silikoni

Total: 122
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.428Z

Jennifer Lopez e tradhëton silikoni

Jennifer Lopez është bërë pjesë e një fotoje turpëruese ku nën fustanin e saj të bukur zbulohet silikoni që ajo kishte veshur poshtë fustanit pink këtë të martë. Teksa ka kërcyer papushim në një club natë në Nju Jork, ylli i muzikës nuk e ka vënë re se diçka nuk shkonte mirë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.134Z

Supermbesa sulmon Greta Koçin: Mos dil në diell se të shkrihet silikoni

Në rrjetin social Instagram është hapur një faqe e re, e cila quhet Vipat e Bllokut. Në këtë faqe publikohen fotografi të personazheve të famshëm shqiptarë para dhe pas ndërhyrjeve kirurgjikale apo estetike. Për këtë arsye ky profil tërhoqi mijëra ndjekës në një kohë rekord.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.579Z

Silikoni kancerogjen Shqiptaret ne Alarm Karaj Jo vend per panik

Alarmi per silikonin kancerogjen ka tronditur edhe nje pjese te femrave shqiptare qe kane bere nderhyrje plastike. Kirurgu i njohur Agim Karaj ne nje interviste per Shqiptarja.com na thote se deri me tani nuk eshte vertetuar nje lidhje mes silikonit dhe kancerit dhe i qeteson te gjithe femrat shqipt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.702Z

Krenare me gjinjtë nga silikoni

Nuk është sekret se shumë dama të famshme kanë transplante silikoni në gjinjtë e tyre, e kush nuk do t'i vendoste po të kishte para për to? Gjithsesi se falë tyre kanë marrë vëmendje shtesë, por shumë prej tyre nuk duan ta pranojnë. Mirëpo, këto bukuroshe që do t'i prezantojmë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.058Z

Rrëfimi: Silikoni në gjoks më vrau foshnjen time

Share Një nënë në zi fajëson implantet në gjoks për vdekjen e foshnjës së saj. Suzanne, 31 vjeç, nga Britania beson se implantet e prishura- të cilat përmbajnë silikon industrial, që zakonisht përdoret në dyshekë, helmuan foshnjën e saj. Edhe mjekët nuk kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.822Z

Silikoni difektoz, rriskon edhe burrat

Ndërsa një alarm mori dhenë tek të gjitha gratë të cilat kishin përdorur protezat PIP, tashmë një rrezik dhe më i madh del në dritë, kjo kundrejt meshkujve. Bëhet fjalë për një model protezash difektoze, duke bërë që të gjithë femrat tu drejtohen kirurgëve, pasi janë potencia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.822Z

Silikoni defektoz, të rrezikuar edhe burrat

Ndërsa një alarm mori dhenë për të gjitha gratë të cilat kishin përdorur protezat PIP, tashmë një rrezik dhe më i madh del në dritë, ai kundrejt meshkujve. Bëhet fjalë për një model protezash defektoze, të cilat bënë që femrat tu drejtohen kirurgëve, pasi ato paraqisnin rrezik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama