Rezultate te kerkimit per termin: +Silikoni

Total: 122
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.822Z

Silikoni difektoz, rriskon edhe burrat

Ndërsa një alarm mori dhenë tek të gjitha gratë të cilat kishin përdorur protezat PIP, tashmë një rrezik dhe më i madh del në dritë, kjo kundrejt meshkujve. Bëhet fjalë për një model protezash difektoze, duke bërë që të gjithë femrat tu drejtohen kirurgëve, pasi janë potencia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.822Z

Silikoni defektoz, të rrezikuar edhe burrat

Ndërsa një alarm mori dhenë për të gjitha gratë të cilat kishin përdorur protezat PIP, tashmë një rrezik dhe më i madh del në dritë, ai kundrejt meshkujve. Bëhet fjalë për një model protezash defektoze, të cilat bënë që femrat tu drejtohen kirurgëve, pasi ato paraqisnin rrezik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.446Z

Francë, 20 raste kanceri te gratë me implante silikoni

Njëzet raste të kancerit janë zbuluar në mesin e grave që kanë vënë implante silikoni për gjoksin, të prodhuar nga kompania Poly Implant Prothese, e cila u akuzua se ka përdorur përmbajtje jo profesionale. Agjencia franceze e shëndeti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.133Z

Politikë në PD:Mos dil në diell se të shkrihet silikoni!

Nuk ndalon Dasara Malltezi. Në rrjetin social "Instagram" është hapur një faqe e re, e cila quhet "Vipat e Bllokut". Në këtë faqe publikohen foto të personazheve të famshëm shqiptarë para dhe pas ndërhyrjeve kirurgjikale apo estetike. Për këtë arsye ky profil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.487Z

Silikoni në gjoks, Franca rekomandon gratë ta heqin

Ministria franceze e Shëndetësisë ka kërkuar nga mijëra gra franceze që t`i shmangen implanteve të gjinjve, të kryera nga një firmë lokale që eksporton produktet e veta nëpër vende të ndryshme të botës. Sipas ministris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.110Z

Të paguash 100 euro për një orë me prostituta silikoni

 E çuditshme por shumë e vërtetë. Një shtëpi publike  që ofron seks me kukulla silikoni  është hapur në Barcelonë të Spanjës. Kjo shtëpi ka vendosur ti ofrojë klientëve të vet këtë lloj seksi, pasi këto kukulla ngjajnë si femra të vërteta dhe meshkujt mund të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.330Z

Alba Parieti, "Kukulla" prej silikoni është penduar

Është një nga femrat që ka bërë aq shumë operacione plastike sa nuk do të arrinte t‘i numëronte dot. Ndoshta falë tyre ka arritur të jetë në formë të përkryer fizike. Kur prezantuesja dhe aktorja italiane, Alba Parieti, pozoi nudo për revistën "Vanity Fair", askush nuk u habit. T

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama