Rezultate te kerkimit per termin: +Silikonit

Total: 83
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.598Z

SHBA, vdes pas operacionit plastik 20-vjeçarja

Policia amerikane po heton për vdekjen e një turisteje britanike e cila vdiq pasi iu nënshtrua një ndërhyrjeje plastike në të ndenjura në një hotel në Filadelfia. 20-vjeçarja Claudia Aderotimi, banuese në Britani, kishte udhëtuar p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.638Z

Alicia Douvall sa nuk i shpërthen gjoksi

Modelja Alicia Douvall është duke kaluar pushimet e saj në bregdetin grek. Gjatë shijimit të plazhit ajo nuk ka hezituar të ekspozojë gjoksin e saj bombastik. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Format e 35-vjeçares janë të jasht&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.164Z

Modelja e fiksuar pas operacioneve: Kam trupin që meshkujt ëndërrojnë- FOTO

LONDER - Modelja nga Izraeli Orit Fox është e fiksuar pas operacioneve plastike. 34-vjeçarja shprehet se i pëlqen të duket si një kukull dhe mendon se ka trupin që meshkujt ëndërrojnë. Modelja është e famshme në Izrael, pasi në vitin 2012 u publikua një video ku 34-vjeçarja u kafshua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.579Z

Silikoni kancerogjen Shqiptaret ne Alarm Karaj Jo vend per panik

Alarmi per silikonin kancerogjen ka tronditur edhe nje pjese te femrave shqiptare qe kane bere nderhyrje plastike. Kirurgu i njohur Agim Karaj ne nje interviste per Shqiptarja.com na thote se deri me tani nuk eshte vertetuar nje lidhje mes silikonit dhe kancerit dhe i qeteson te gjithe femrat shqipt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.328Z

Japoni shperthim ne impiantin kimik

Të paktën pesë persona kanë humbur jetën në një shpërthim të ndodhur në një fabrikë lëndësh kimike në zonën qendrore të Japonisë. Lajmin e bëjnë të ditur mediat ndërkombëtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.941Z

Droge ne bidonet e rakise pranga shoferit te autobusit

pp pp pp p classMsoNormalPolicia kufitare e Kakavijes ka mundur te zbuloje 78 kilograme lende narkotike te llojit marijuane te fshehur ne nje bidon rakie Gjate kontrollit te bere ne kufi ne autobusin me targa AA 330 AI te linjes Sarande-Athine i cili drejtohej nga Blerant Vata u gjet nje bidon pl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.684Z

Kompjuteri i realizuar me ADN

Nga Express më 05 qershor 2011 në ora 17:30 Një grup studiuesish në Kaliforni, nga “Institute of Technology”, kanë ndërtuar një kompjuter me ADN-në më të ndërlikuar në mbarë botën: është i aftë të llogarisë rrënjët katrore. Sipas “Science”, bëhet fjalë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama