Rezultate te kerkimit per termin: +Simon +Monjack

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.650Z

Pas Brittany Murphy, vdes edhe bashkeshorti

Skenografisti anglez Simon Monjack, bashkeshorti i Brittany Murphy eshte gjetur i vdekur ne apartamentin e tij ne Los Angeles. Lajmin e ka bere te ditur BBC online. Zedhenesi i policise ka deklaruar se viktima ka humbur jeten per shkaqe natyrale, por mbi vdekjen e tij jane ende duke u b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.615Z

Murphy, planifikonte fëmijë

Aktorja Brittany Murphy kishte planifikuar që të këtë fëmijë para se do të vdiste. Aktorja e “Clueless” – e cila vdiq në moshën 32 vjeç me 20 dhjetor 2009 – kishte diskutuar për të filluar një familje me burrin e saj Simon Monjack dhe çifti madje kishte zgjedhur edhe një em�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.865Z

Shtëpia e Murphy, në ankand

Nga Express më 01 shkurt 2011 në ora 15:45 Shtëpia e Brittany Murphy është në shitje. Shtëpia në Hollywood Hills – e cila i takon edhe Murphy’it edhe burrit të saj Simon Monjack, që të dy të vdekur— është në proces të fundit të ankandit, përderisa atë e ka hedh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.489Z

Hollywood-i vrau Murphy-in

SIMON MONJACK, burri i BRITTANY MURPHY's e ka hapur çështjen për vdekjen misterioze të aktores duke e fajësuar presionet e tepërta te Hollywood-it. Bukuroshja 32 vjeçare vdiq me 20 dhjetor në shtëpinë e saj në Hollywood pasi vuante nga sëmundja kardiake. Varrimi i saj është shtyre p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.872Z

Vdes aktorja Brittany Murphy

Shuhet pas nje ataku kardiak ne moshen 32 vjecare ne Los Angeles aktorja Britany Murphy. Aktorja u mberthye nga nje atak kardiak rreth ores 8 te mbremjes, kur edhe nje telefonate e kryer prej shtepise se saj ka njoftuar urgjencen. Por pas mberritjes ne spital doktoret amerikane konstatuan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.524Z

Bashkeshorti i Murphy: Brittany ishte e semure

Bashkeshorti i aktores amerikane Brittany Murphy ka deklaruar ne nje emision televiziv se e shoqja vuante nga laringiti para se te vdiste. Mjeket kane marre persiper te bejne autopsine e aktores, por shkaqet e vdekjes nuk do te behen te ditur derisa rezultatet e toksikologjise te dalin pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.269Z

Rihapet hetimi për vdekjen e Britany Murphy

Aktorja Britany Murphy që u gjet e pajetë dhjetorin e shkuar në dush dhe vetëm 5 muaj më pas, producenti dhe bashkëshorti i saj Simon Monjack humbi jetën në të njëjtën shtëpi në “Beverly Hills”. Autopsia konfirmoi javën e shkuar se 39 vjecari ndërroi jetë p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama