Rezultate te kerkimit per termin: +Singapori

Total: 580
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.976Z

Singapori ne zi kombetare vdes themeluesi i shtetit modern

0 brbr brbrNe moshen 91-vjecare ka nderruar jete themeluesi i Singaporti modern kryeministri i tij i pare Li Kuan Juubrbr brbrAi e drejtoi vendin e vogel ishullor te njohur ndryshe si nje nga 4 tigrat e Azise per 31 vjet me rradhe Singapori ka shpallur 7 dite zi kombetarebrbr brbrVarrimi i ish-krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.362Z

Ministri Hoxhaj kërkon nga Singapori njohjen e Kosovës

SINGAPOR - Ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj ka zhvilluar ditën e sotme një vizitë zyrtare në Singapor, ku mësohet se ka dorëzuar kërkesën për njohjen e pavarësisë së Kosovës. Ministri Hoxhaj është takuar m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.078Z

Singapori, qyteti me i shtrenjtënë botë për 2014

Sipas klasifikimit që Economist Intelligence Unit ka publikuar së fundmi, Singapori është qyteti më i shtrenjtë për të jetuar në 2014, duke tejkaluar kryeqytetin japonez, Tokion.Analistët e ekonomisë, thonë transporti në Singapore kush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.425Z

Selimi: Kosova, Singapori i ri

Gazeta më e madhe gratis në botë, “Metro”, që botohet në 17 milionë kopje në Europë, Amerikë dhe Azi, në numrin më të fundit ka botuar profilin e Zëvendësministrit të Jashtëm të Kosovës Petrit Selimi. Intervista është botuar në kuadër të një serie profilesh të lide

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.218Z

Kujt iu shit Rinasi? Blerësit nuk janë më kinezët, por një firmë nga Singapori

Real Fortress Private Limited është zyrtarisht aksioneri i ri i vetëm i Aeroportit Ndërkombëtar në vend, Nënë Tereza. Kompania është e krijuar dhe rregullohet nga ligjet e Singaporit dhe sipas të dhënave në internet është krijuar në 22 qershor 2016 dhe e ka adresën në 2 SHENTON

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.210Z

“Tila Tequila”, modelja nga Singapori me video hard- FOTO

SHBA - Ka kaluar kohë që nuk kishim dëgjuar për Tila Nguyen ose e njohur ndryshe me nofkën e saj, Tila Tequila. Modelja dhe show-gir-ja nga Singapori, e cila jeton në SHBA është kthyer fuqishëm me një video hot si pornostare. Në vitin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.748Z

Hetimet: Singapori është qendra e mafies së basteve

Policia italiane ka arrestuat ish-kapitenin e Atalantës, Kristiano Doni, pasi ky i fundit ka tentuar të arratiset Mëngjesin e së hënës ka ardhur një tjetër goditje ndaj korrupsionit në futbollin italian. 17 persona janë arrestuar dhe gjenden në paraburgim, të akuzuar për mashtrim spo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama