Rezultate te kerkimit per termin: +Singapori

Total: 580
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.425Z

Selimi: Kosova, Singapori i ri

Gazeta më e madhe gratis në botë, “Metro”, që botohet në 17 milionë kopje në Europë, Amerikë dhe Azi, në numrin më të fundit ka botuar profilin e Zëvendësministrit të Jashtëm të Kosovës Petrit Selimi. Intervista është botuar në kuadër të një serie profilesh të lide

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.218Z

Kujt iu shit Rinasi? Blerësit nuk janë më kinezët, por një firmë nga Singapori

Real Fortress Private Limited është zyrtarisht aksioneri i ri i vetëm i Aeroportit Ndërkombëtar në vend, Nënë Tereza. Kompania është e krijuar dhe rregullohet nga ligjet e Singaporit dhe sipas të dhënave në internet është krijuar në 22 qershor 2016 dhe e ka adresën në 2 SHENTON

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.210Z

“Tila Tequila”, modelja nga Singapori me video hard- FOTO

SHBA - Ka kaluar kohë që nuk kishim dëgjuar për Tila Nguyen ose e njohur ndryshe me nofkën e saj, Tila Tequila. Modelja dhe show-gir-ja nga Singapori, e cila jeton në SHBA është kthyer fuqishëm me një video hot si pornostare. Në vitin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.748Z

Hetimet: Singapori është qendra e mafies së basteve

Policia italiane ka arrestuat ish-kapitenin e Atalantës, Kristiano Doni, pasi ky i fundit ka tentuar të arratiset Mëngjesin e së hënës ka ardhur një tjetër goditje ndaj korrupsionit në futbollin italian. 17 persona janë arrestuar dhe gjenden në paraburgim, të akuzuar për mashtrim spo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.342Z

Haxhinasto kërkon nga Singapori njohjen e Kosovës

Në takimin me Ministrin e Jashtëm të Singaporit, z. K. Shanmugam u diskutua mbi bashkëpunimin dypalësh, forcimin e këtij bashkëpunimi veçanërisht në fushën ekonomike dhe tregtare, si dhe zhvillimet në rajon. Ministri Haxhinasto vlerësoi asistencën dhe ndihmën e vazhdueshme që Singapo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.894Z

Amerikanët sulmojnë nga Singapori, 850 milionë euro për Albpetrol-in

Ard KolaÇudia: Kompania e vendit të dytë, pa uebsite Çuditë në tenderin për shitjen e Albpetrol-it do të vazhdojnë gjatë. Kërkimi i parë për kompaninë e renditur paraprakisht e dyta, Amber Shine INC, ofroi për blerjen, 790 milionë euro, jo pak. Kërkimi i parë rreth profilit të k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.989Z

Singapor avioni me 459 pasagjere kryen ulje emergjente

Airbusi po fluturonte nga Singapori ne Sidney me 459 persona ne bord. Ndersa me pare kishte fluturuar nga Londra per ne Singapor.Qantas njoftoi se avioni i saj me 433 pasagjere dhe 26 anetare te ekuipazhit rezultoi te kishte defekt me motoret vetem pak pasi u ngrit nga Singapori.Nuk ka te plagosur.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama