Rezultate te kerkimit per termin: +Singapori

Total: 580
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.008Z

Mustafi në duart e miliarderit

Shkodran Mustafi e ka bos një nga njerëzit më të pasur aktualisht sot në rruzull.   Super miliarderi nga Singapori, Peter Lim i ka blerë të gjitha aksionet e Valencias duke u bërë pronar i vetëm i skuadrës të njohur spanjolle.Lim kis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.490Z

Gjurmohet avioni i Air Asia

brbrEkipet e kerkim-shpetimit rane ne gjurmet e avionit te Air Asia dy dite pasi ky i fundit u zhduk pa lene gjurme ne detin Java prane Indonezise me 162 persona ne bord Ata kane gjetur se paku 40 kufoma njerezish dhe pjese te avionit br Operacioni i kerkimit eshte ne diten e trete Ekipet jane shper

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.601Z

Pikturat e të riut gënjejnë syrin, duken si reale |FOTO

Transmetuar më 29.11.2014 - 08:28 Ivan Hoo është një artist i ri nga Singapori, i cili ka një pasion të madh për drurin. Ai punon në mënyrë të pavarur dhe si tablo për pikturat e tij përdor pllaka druri, ku pikturon k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.714Z

Fushata kundër bixhozit Shpresoj që Gjermania të fitojë, babai im i ka vënë në bast kursimet e mia

Singapori ka bërë një fushatë kundër bixhozit pasi Gjermania u shpall kampione e botës. Në spotin  e organizuar për këtë qëllim, shfaqen dy djem të cilët bisedojnë me njëri-tjetrin, teksa djali i quajtur Andy u ankohet miqve të tij se babai kishte vënë të gjitha kursimet e jetës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.455Z

Shtetet e goditura nga lufta me te korruptuarat ne bote

Organizata me baze ne Berlin ka publikuar raportin e saj vjetor bazuar ne nje sondazh te bizneseve dhe njerezve nga 178 shtete. Sipas Transparency Iternational shteti me i korruptuar ne bote eshte Somalia e ndjekur nga Burma Afganistani dhe Iraku.Danimarka Zelanda e Re dhe Singapori luftojne per ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.490Z

Zhdukja e avionit indonezian kerkimet vazhdojne

brbrIntensifikohen kerkimet per avionin e zhdukur Airasia me 162 persona ne bord i cili doli nga radaret te dielen Autoritetet indoneziane dhe ato te Singaporit nisur dhe nga kontakti i fundit qe kane patur me pilotin e mjetit fluturues besojne se ai ka rene ne detin java prane brigjeve te kalimanta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.253Z

Ja kush votoi pro dhe kush kundër pranimit të Kosovës

Nga 142 anëtarë të Asamblesë së Përgjithshme që votuan 92 votuan pro Kosovës, 50 kundër dhe 29 shtete abstenuan. Numri që iu desh Kosovës për tu pranuar ishte 95, duke i munguar vetëm 3 vota. Në mesin e vendeve të cilat kundërshtuan pranimin e Kosovës në UNESCO, ishin Spanja, Rusi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama