Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Drejtoreshes

Total: 264
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.563Z

Pogradec tritol baneses se drejtoreshes se Tatim-Taksave

Nje shperthim tritoli ka demtuar nje banese ne lagjen nr 1 ne qytetin e Pogradecit. Sipas te dhenave shperthimi ka ndodhur mbreme rreth ores 100 ne apartamentin e drejtoreshes se Tatim-Taksave te Progradecit Rajmonda Syza. Mesohet se ajo se bashku me bashkeshortin ndodheshin ne shtepi ne momentin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.898Z

Tritol makines se drejtoreshes

/ / Sipas policise se Vlores dyshohet se nje sasi e paket eksplozivi ende i papercaktuar te jete vendosur ne pjesen e pasme te mjetit me targa VL 0777 D duke shkaktuar demtimin e pjesshem te tij. Deme te tjera nuk jane konstatuar edhe pse makina ishte parkuar ngjitur me mur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.235Z

Fier sherr mes nendrejtoreshes dhe drejtoreshes se shkolles

Fier 10 mars  2016 NOAal - Nje sherr per motive te dobeta ka gjeneruar deri te perdorimi i dhunes mes nendrejtoreshes dhe drejtoreshes se nje shkolle te mesme ne Fierbr br Kete here nuk behet fjale per ndonje konflikt mes nxenesve por mes drejtuesve Nendrejtoresha e shkolles Petro Sota JM 34 vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.374Z

Shkarkimi i Drejtoreshes se INSTAT

Deputeti i Partise Demokratike Florion Mima denoncoi sot shkarkimin e drejtoreshes se INSTAT Ines Nurja. Sipas Mimes, kjo ka per qëllim politizimin e ketij institucioni. Deklarata e plotë e deputetit të PD, Florion Mima Sot, kryeministri i ri i vendit, ka shkarkuar, në thyerje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.756Z

Tritol drejtoreshes Arsimore ne Durres Ballani Nuk trembem do te zbatoj ligjet

style=positionrelativez-index2> Artur Ajazi/Artan Koci Sasia e eksplozivit te vendosur ne deren e jashtme te baneses se Mira Ballanit drejtoreshes se Zyres Arsimore ne qarkun e Durresit fatmiresisht nuk ka lene asnje person te lenduar pervec demeve materiale. Nderko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.565Z

Pogradec tritol baneses se kreut te Tatimeve hetohen konfliktet e te birit

Nje shperthim tritoli ka demtuar nje banese ne lagjen nr 1 ne qytetin e Pogradecit. Sipas te dhenave shperthimi ka ndodhur mbreme rreth ores 100 ne apartamentin e drejtoreshes se Tatim-Taksave te Progradecit Rajmonda Syza. Mesohet se ajo se bashku me bashkeshortin ndodheshin ne shtepi ne momentin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.394Z

QSUT, fillon reforma e personelit

Punesimi i infermiereve nga ish-drejtori i Qendres Spitalore Universitare "Nene Tereza" ka qene abuziv. Keshtu ka deklaruar drejtoresha aktuale e kesaj qendre, Gjeorgjina Kule. Ajo ka lajmeruar nisjen e shkurtimeve ne sherbimet ku stafi eshte i fryre. Ndersa do te shihet edhe pozicioni aktual i mjek

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama