Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Drejtoreshes

Total: 264
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.485Z

Maternitetet, tani "operacione" pa thike

Problemet gjinekologjike te grave, tani mund te zgjidhen edhe me metoda me te thjeshta, pa aplikuar nderhyrjet kirurgjikale me bisturi. Pikerisht per kete arsye, Kirurgjia Endoskopike ka zene temen kryesore te konferences zhvilluar dje me pjesemarrjen e ministres se Shendetesise, Anila Godo dhe drej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.596Z

Skandali ne arsim Tabaku emeronte mesues per nje jave Nikolla Emerimi i Liza Tabakut ne Lushnje u be pa konkurs

e Premte 28 Nentor 20141401 pm p classwp-caption-text Drejtoresha e Arsimit ne Lushnje Liza TabakubrbrSkandalet ne Zyren Arsimore ne Lushnje po zbulohen njeri pas tjetrit menjehere pas arrestimit te drejtoreshes se saj Liza Tabaku Nje nder personazhet qe ka treguar rastet e abuz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.530Z

Shpërndahen kuponat për pasaportat biometrike

Kanë filluar shpërndarjet e kuponave për aplikim e pasaportave biometrike në Tiranë. Ky proces ka nisur fillimisht në Tiranë dhe qytetarët pasi t'i kene blerë kuponat nëpër qendrat postare, munden të aplikojne në qendrat përkatëse, pranë çdo njësie bashkiake. Ndryshe nga numr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.450Z

Spitalet, sa shume probleme

Instituti i Sigurimeve dhe Kujdesit Shendetsor nxjerr ne pah mangesite e te gjithe spitaleve ne vend ,nje pjese e te cileve nuk justifikojne funksionin per te cilin jane ngritur. Sipas drejtoreshes se ISKSH-se, Elvana Hana, aktiviteti i tyre eshte ne nivelin e sherbimeve ditore si urgj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.008Z

Shembja e shtepive reagon drejtoria e Monumenteve

Një ditë pas shembjes se mureve te dy prej ndertesave te Pazarit te Korces ka reaguar edhe Drejtoria e Monumenteve te Kultures e cila e ka cilesuar kete ngjarje si te qellimshme. Sipas drejtoreshes Jorida Nemaçka nuk mund te percaktohet se cili ka qene qellimi i person

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.087Z

Spiropali vs Topalli: replika me njëra tjetrën

Nje replike ne distance eshte zhvilluar mes ish-kryetares se Kuvendit, Jozefina Topalli dhe drejtoreshes se sapo emeruar te Doganave, Elisa Spiropali. Ne profilin e saj ne Facebook Topalli shprehet se emerimi i Spiropalit dhe disa drejtore te rinj ne moshe nuk eshte serioze nga ana e qeverise Rama.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.720Z

PD Rama-Lamja vjedhje seriale cdo vit miliona per punen e kryer

Transmetuar me 18102015 - 1242 PUBLICITET Tirane 18 tetor 2015 NOAal - Deputetja demokrate Mimoza Hajdarmata ne emer te opozites ka denoncuar aferen e piste te vjedhjes sic e cilesojne ata te 15 milione dollareve nga kreu i AL

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama