Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Drejtoreshes

Total: 264
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.235Z

Fier sherr mes nendrejtoreshes dhe drejtoreshes se shkolles

Fier 10 mars  2016 NOAal - Nje sherr per motive te dobeta ka gjeneruar deri te perdorimi i dhunes mes nendrejtoreshes dhe drejtoreshes se nje shkolle te mesme ne Fierbr br Kete here nuk behet fjale per ndonje konflikt mes nxenesve por mes drejtuesve Nendrejtoresha e shkolles Petro Sota JM 34 vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.374Z

Shkarkimi i Drejtoreshes se INSTAT

Deputeti i Partise Demokratike Florion Mima denoncoi sot shkarkimin e drejtoreshes se INSTAT Ines Nurja. Sipas Mimes, kjo ka per qëllim politizimin e ketij institucioni. Deklarata e plotë e deputetit të PD, Florion Mima Sot, kryeministri i ri i vendit, ka shkarkuar, në thyerje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.756Z

Tritol drejtoreshes Arsimore ne Durres Ballani Nuk trembem do te zbatoj ligjet

style=positionrelativez-index2> Artur Ajazi/Artan Koci Sasia e eksplozivit te vendosur ne deren e jashtme te baneses se Mira Ballanit drejtoreshes se Zyres Arsimore ne qarkun e Durresit fatmiresisht nuk ka lene asnje person te lenduar pervec demeve materiale. Nderko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.565Z

Pogradec tritol baneses se kreut te Tatimeve hetohen konfliktet e te birit

Nje shperthim tritoli ka demtuar nje banese ne lagjen nr 1 ne qytetin e Pogradecit. Sipas te dhenave shperthimi ka ndodhur mbreme rreth ores 100 ne apartamentin e drejtoreshes se Tatim-Taksave te Progradecit Rajmonda Syza. Mesohet se ajo se bashku me bashkeshortin ndodheshin ne shtepi ne momentin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.394Z

QSUT, fillon reforma e personelit

Punesimi i infermiereve nga ish-drejtori i Qendres Spitalore Universitare "Nene Tereza" ka qene abuziv. Keshtu ka deklaruar drejtoresha aktuale e kesaj qendre, Gjeorgjina Kule. Ajo ka lajmeruar nisjen e shkurtimeve ne sherbimet ku stafi eshte i fryre. Ndersa do te shihet edhe pozicioni aktual i mjek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.466Z

Qeveria ndal histerinë e mediave të Edvinit – ujrat me Greqinë u ndanë sipas konventave ndërkombëtare

Qeveria shqiptare nuk e ka lejuar gjatë histerinë e mediave pranë Edvinit, të cilat të verbuara nga interesat politike të ditës, nuk pushuan së deklaruari se Berisha kishte konsumuar tradhti kombëtare e se Greqisë i ishte falur hapësirë ujore. Ministria e Jashtme sqaroi sot në mesditë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.114Z

Pensionet ligji qe lexohet sipas deshires

Analize Deget e kontributeve te sigurimeve bejne loje fjalesh me qytetaret ne lidhje me kontributet per sektorin rural duke injektuar besim absolut ne argumentet qe ato japin dhe veprimet qe do te kryejne. Punonjesit e ketij sektori te rendesishem i orientojne ata duke i thene se duhet te sigurohen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama