Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Drejtoreshes

Total: 264
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.530Z

Shpërndahen kuponat për pasaportat biometrike

Kanë filluar shpërndarjet e kuponave për aplikim e pasaportave biometrike në Tiranë. Ky proces ka nisur fillimisht në Tiranë dhe qytetarët pasi t'i kene blerë kuponat nëpër qendrat postare, munden të aplikojne në qendrat përkatëse, pranë çdo njësie bashkiake. Ndryshe nga numr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.450Z

Spitalet, sa shume probleme

Instituti i Sigurimeve dhe Kujdesit Shendetsor nxjerr ne pah mangesite e te gjithe spitaleve ne vend ,nje pjese e te cileve nuk justifikojne funksionin per te cilin jane ngritur. Sipas drejtoreshes se ISKSH-se, Elvana Hana, aktiviteti i tyre eshte ne nivelin e sherbimeve ditore si urgj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.008Z

Shembja e shtepive reagon drejtoria e Monumenteve

Një ditë pas shembjes se mureve te dy prej ndertesave te Pazarit te Korces ka reaguar edhe Drejtoria e Monumenteve te Kultures e cila e ka cilesuar kete ngjarje si te qellimshme. Sipas drejtoreshes Jorida Nemaçka nuk mund te percaktohet se cili ka qene qellimi i person

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.087Z

Spiropali vs Topalli: replika me njëra tjetrën

Nje replike ne distance eshte zhvilluar mes ish-kryetares se Kuvendit, Jozefina Topalli dhe drejtoreshes se sapo emeruar te Doganave, Elisa Spiropali. Ne profilin e saj ne Facebook Topalli shprehet se emerimi i Spiropalit dhe disa drejtore te rinj ne moshe nuk eshte serioze nga ana e qeverise Rama.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.720Z

PD Rama-Lamja vjedhje seriale cdo vit miliona per punen e kryer

Transmetuar me 18102015 - 1242 PUBLICITET Tirane 18 tetor 2015 NOAal - Deputetja demokrate Mimoza Hajdarmata ne emer te opozites ka denoncuar aferen e piste te vjedhjes sic e cilesojne ata te 15 milione dollareve nga kreu i AL

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.841Z

Censusi: 56% myslimane, 99% me gjuhe amtare shqipe Luljeta Ndoka

Rreth 56,7 per qind e shqiptareve, jane myslimane, 10, 03 katolike, 6,75 ortodokse, 2.09 bektashinj, 0,14 ungjillore, dhe 2,5 per qind, jane ateiste. Kjo eshte statistika me e fundit ne lidhje me fene ne Shqiperi, nje teme e shumeperfolur dhe, qe ngjalli debate ne kohen kur feja dhe etnia, u futen s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.846Z

10 blloqe banesash me sinjalistike rrugore

Bashkia e Tiranës ka filluar projektin e saj per pajisjen e rrugeve brenda blloqeve te banimit, me sinjalistiken vertikale qe perfshin vijezimin e tyre, pajisjen me tabela, por edhe ngadalesuesit e shpejtesise. Sipas drejtoreshes se Transportit dhe Levizshmerise ne Bashkine e Ti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama