Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Drejtoreshes

Total: 264
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.114Z

Pensionet ligji qe lexohet sipas deshires

Analize Deget e kontributeve te sigurimeve bejne loje fjalesh me qytetaret ne lidhje me kontributet per sektorin rural duke injektuar besim absolut ne argumentet qe ato japin dhe veprimet qe do te kryejne. Punonjesit e ketij sektori te rendesishem i orientojne ata duke i thene se duhet te sigurohen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.027Z

Mungojne medikamentet ne QSUT

Ne spitale ndihet mungesa e medikamenteve. Kjo sipas drejtoreshes se QSUT-se shpjegohet me kohen qe duhet nga perfundimi i tenderit deri ne nenshkrimin e kontrates.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.106Z

Qytetarja ankohet për shërbimin në QSUT, Rama i telefonon drejtoreshës. Ja përgjigja e saj

Është bërë i natyrshëm tashmë komunimiki online i kryeministrit Rama me qytetarët. Prej kohësh Rama shikon reagimet e qytetarëve në llogarinë e tij në Facebook dhe u kthen atyre përgjigje për problematika nga më të ndryshmet me të cilat ndeshen qytetarët shqiptarë dita-ditës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.918Z

Ndryshimet ne mature nxenesit zgjedhje sipas aftesise

Interviste me Suzana Ramen drejtoreshe e Arsimit per qarkun e Fierit Krahasuar me vitet e shkuara nxenesit kete vit jane me te pergatitur. Kjo edhe fale punes qe eshte bere me nxenesit. Gjithashtu ne te gjitha shkollat jane ndare manualet e lendeve me zgjedhje si dhe manualet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.956Z

Elvana Hana del "e paster"

Leonard Bakillari TIRANE - Drejtoresha e Institutit te Sigurimeve te Kujdesit Shendetesor, Elvana Hana, duket se po del "e paster" nga hetimet e kryera deri me tani. Ndonese hetimi ende nuk ka perfunduar, Prokuroria e Tiranes arriti te zbardhe dy momente te rendesishme te procesit hetimor, qe kane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.636Z

Drejtoresha e Hipotekes se Vlores perpara drejtesise

Gjyqi Nis procedimi penal ndaj drejtoreshes se Hipotekes se Vlores Laureta Bejkosala si dhe juristes se kesaj zyre Blerina Dhrami te cilat akuzohen per shperdorim detyre. Dje ne mesdite ka nisur procesi gjyqesor ne ngarkim te dy zyrtareve por seanca e pare ka zgjatur vetem disa minuta pasi eshte sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.175Z

Te larguarit nga puna Qeveria Shifrat te njejtin nivel me mesataren e meparshme

Transmetuar me 13112015 - 2141 PUBLICITET Tirane 13 nentor 2015 NOAal - Lidhur me nje artikull per personat e larguar nga puna sipas te cilit i ishte referuar nje e-maili te Drejtoreshes se Pergjithshme te Tatimeve pretendohet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama