Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Ligoraq +Karamelos

Total: 14
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.371Z

Ligoraq Karamelo zgjidhet kryetari i ri i Omonias

Mbledhja Omonia eshte percare eshte gjate konferences ku pritej te zgjidhej kryetari i ri i kesaj dege. I deleguari Vangjel Dule ka paraqitur si kandidat per kryetar te Omonias Ligoraq Karamelon pas shkrirjes se dy partive gje qe ka sjelle reagime nga ana e disa perfaqesuesve te Omonias te cilet ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.415Z

Percahet OMONIA ne Korce kreu i ri Ligoraq Karamelo

/ / Por pavaresisht ndarjes ne dy grupe konferenca e paralajmeruar u zhvillua edhe me largimin e thuajse gjysmes se pjesemarresve. Ne perfundim te saj me 115 vota dhe 12 abstenime u zgjodh si kryetar i ri i OMONIA-s ne Korce Ligoraq Karamelo. Nje nga ish-drejtuesit e PBDNJ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.817Z

Karamelo: Bashkëpunimi me PD garanton të Drejtat e Njeriut

24/05/2005  Kryetari i LDLNJ, Ligoraq Karamelo, tha dje se bashkëpunimi me PD-në do i shërbejë më shumë mbrojtjes së të drejtave të minoriteteve. Sipas tij, platforma e kësaj partie për pakicat ka shumë të përbashkëta me idetë e LDLNJ-së për këtë çështje. Nga ana e P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.980Z

Veliaj: Meta, i paqendrueshem si Xhuveli

Pas deklarates se Metes se do te beje koalicion paszgjedhor me Partine Socialiste, ka reaguar drejtuesi i G99, Erjon Veliaj. Sipas tij, kthesa e Metes tregon paqendrueshmeri, madje ka vepruar ashtu sikurse kreu i Ambientalisteve, Lufter Xhuveli, kater vite me pare. "Meta duhet t'i p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.857Z

Omonia Censusi nje farse

E shtune 15 Dhjetor 2012 1546 Omonia Censusi nje farseShifrat e publikuara pak dite me pare nga censusi lidhur me minoritetin grek ne vend dhe fene ortodokse kane ngjallur reagimin e organizates Omonia per qarkun e Korces. Sipas Ligoraq Karamelos procesi eshte farse dhe per kete arsye Omonia do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.409Z

PDIU: Amendimet tona shqetësojnë axhendën antishqiptare

20/09/2011  OMONIA dërgon ligjin për regjistrimin e popullsisë në Gjykatën Kushtetuese Shoqata “OMONIA”, e cila nuk është dakord me ligjin për regjistrimin e popullsisë, ka depozituar një ankesë gjatë ditës së sotme në Gjykatën Kushtetuese. Sipas Ligoraq Karamelos, anë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.814Z

Karamelo: Dule, fëmija i përkëdhelur

23/05/2005  Kryetari i Partisë të Lirive dhe të Drejtave të Njeriut, Ligoraq Karamelo, ka akuzuar qëndrimin më të fundit të kryetarit të PBDNJ-së, Vangjel Dule, në lidhje me dy forcat kryesore të politikës në vend. Sipas Karamelos, pozicionimi i PBDNJ-së, është në rolin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama