Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Mjaft

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.964Z

MJAFT PD smbajti premtimet

E merkure 21 Nentor 2012 1727 MJAFT/KUVENDIPartia Demokratike ka arritur te mbaj vetem 27 te premtimeve te saj elektorale. Ky eshte konkluzioni i dal gjate nje monitorimi nje vjecare qe levizja MJAFT ka realizuar per punen e kuvendit te Shqiperise. Ne nje raport te detajuar mjaft nenvizon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.125Z

MJAFT Qeveria mbajti premtimet

Qeveria Rama ka mbajtur plotesisht dhe pjeserisht 53 te premtimeve elektorale qe i perkasin 100 diteve te para te qeverisjes Ne nje raport te levizjes Mjaft te titulluar Vertetmatesi per periudhen e pare te qeverisjes se majte theksohet se nga 17 premtime qe i perkisnin 100 diteve te para jane mbajt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.046Z

Mjaft apel nderkombetareve

Lëvizja “Mjaft” i drejtohet të gjitha përfaqësive të huaja në Tiranë të marrin një qëndrim të qartë për cfarë ndodhi më 21 Janar. “Lëvizja “Mjaft” beson fuqishëm -thuhet n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.582Z

"Drejtuesit e 'MJAFT', jo kandidate"

Levizja "Zgjohu" denoncoi ne Komisionin Qendror te Zgjedhjeve, manipulimin sipas saj, te listave se vezhguesve te "MJAFT" nga G99. Ne dosjen jane paraqitur te plota te gjithe dokumenteve juridike qe vertetojne kete denoncim, se drejtuesit e G99 vazhdojne te drejtojne qendren levizja "MJAFT". Avokati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.592Z

Hollanda mbështet sondazhin e "Mjaft"

08/06/2005  Ambasadori i Hollandës ka deklaruar mbështetjen e tij ndaj Lëvizjes Mjaft në lidhje me debatin që është hapur së fundi për sondazhin para votimeve në Shqipëri. Sipas ambasadorit të Hollandës, sondazhi është bërë nga organizata Gallop International në marrëves

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.354Z

"Mjaft!" kundër marrëveshjes me Greqinë

Lëvizja "Mjaft!" protestoi dje në sheshin "Skënderbej" për marrëveshjen e ujërave territorialë mes Shqipërisë dhe Greqisë. Në një deklaratë për shtyp, organizatorët e protestës u shprehën se kjo është qeveri e paaftë për të vënë në plan të parë interesat e shqiptarëve dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.153Z

Mjaft e G99, protesta per Berluskonin

Levizja Mjaft dhe G 99, priten dje me protesta kryeministrin italian Silvio Berluskoni. Me parullen: "2 Dhjetori si 7 Prilli / Albania not for Sale", aktivistet e Mjaft, protestuan per mungesen e transparences dhe te keshillimit me komunitetin per ndertimin e veprave industriale, disa nga te cilat q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama