Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Mjaft

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.354Z

"Mjaft!" kundër marrëveshjes me Greqinë

Lëvizja "Mjaft!" protestoi dje në sheshin "Skënderbej" për marrëveshjen e ujërave territorialë mes Shqipërisë dhe Greqisë. Në një deklaratë për shtyp, organizatorët e protestës u shprehën se kjo është qeveri e paaftë për të vënë në plan të parë interesat e shqiptarëve dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.153Z

Mjaft e G99, protesta per Berluskonin

Levizja Mjaft dhe G 99, priten dje me protesta kryeministrin italian Silvio Berluskoni. Me parullen: "2 Dhjetori si 7 Prilli / Albania not for Sale", aktivistet e Mjaft, protestuan per mungesen e transparences dhe te keshillimit me komunitetin per ndertimin e veprave industriale, disa nga te cilat q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.472Z

MJAFT!: Kryeministri mashtron dhe manipulon

Vetëm disa orë pas akuzave të rënda të kryeministrit "Mjaft" ka reaguar duke thenë se deklaratat e Berishës janë tepër abdurde dhe të paprecedente. "Mjaft" dënon e indinjuar deklaratat e kryeministrit gënjeshtar Sali Berisha, i cili na thotë se ka rënë në dashuri me mediat, ndërkoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.301Z

Fratini ne Tirane, proteste e Mjaft

Ne kohen kur ministri i Jashtem italian Franko Fratini ndodhej ne godinen e kryeministrise, levizja "Mjaft" ka protestuar per te denoncuar politiken raciale qe po ndjek qeveria e Berluskonit ndaj emigranteve. Sipas "Mjaft", ne Itali po perhapet nje fryme raciste ndaj e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.555Z

Mjaft LSI na kercenoi e dhunoi

Deklarata Levizja Mjaft ka denoncuar kercenimin e kryetarit te saj Elton Kacidhja nga nje eksponent i LSI-se parti e drejtuar nga zevendeskryeministri Ilir Meta. Sipas levizjes Mjaft autori i ketij kercenimi eshte shtetasi Dorian Veliu drejtor ne Agjencine Kombetare te Turizmit. Kercenimet e Veliut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.888Z

"Mjaft!", protestë ndaj përgjimeve

Lëvizja "Mjaft!" protestoi dje para Kryeministrisë kundër projektligjit "Për përgjimet telefonike", ende në fazë diskutimi në komisionet kuvendore. Protestuesit mbanin në duar një parullë ku shkruhej: "Saligrad: Muret kanë veshë dhe veshët mure!". Projektligji në fjalë, përveçse i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.249Z

Protesta për Gërdecin, "Mjaft!" kritikon opozitën

Lëvizja "Mjaft!" lëshoi dje publikisht një sërë akuzash ndaj partive të opozitës sa i takon protestës për njëvjetorin e Gërdecit. "Në datë 9 shkurt, kur lançuam fushatën e 15 Marsit, me qëllim sensibilizimin e qytetarëve mbi Tragjedinë e Gërdecit, deklaruam gjithashtu se më 15 ma

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama