Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Scotland +Yard

Total: 186
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.827Z

Britani lirohen 6 te dyshuarit per atentate ndaj Papes

Gjashte te arrestuarit nga policia britanike pasi dyshoheshin per planifikim atentatesh ndaj Papes jane lene te lire pasi nuk perbejne asnje kercenim. Sipas BBC 6 punonjest e nje firme pastrimi u arrestuan pasi u pergjua biseda e tyre. Duhej hetuar ndaj nje kercenimi real thekson Scotland

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.230Z

Londer vijojne protestat e dhunshme

Protestuesit në Londër vazhdojnë të shkaktojnë probleme, duke sulmuar dyqane dhe makina të policisë. Sipas informacioneve të fundit të bëra publike nga "Scotland Yard", nga protestat janë plagosur 35 policë, ndër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.349Z

Supergrabitje ne Britani, nje i arrestuar

Nje 50 vjecar eshte arrestuar ne Londer per grabitjen e nje argjendarie me vlere 40 miliarde sterlinash javen e shkuar ne nje dyqan ne Mayfair. Lajmin e ka bere te ditur “Scotland Yard”, sipas te cilit, i ndaluri eshte lene ne liri me kusht pas pagimit te nje shume parash. Dje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.829Z

S‘ka paqe për Moslein, vdes i biri

Aleksander Moslei, i biri 39-vjeçar i presidentit të FIA-s, është gjendur i vdekur në shtëpinë e tij në Notting Hills, në Londër. Sipas "The Sun" dyshohet për një vdekje për shkak të overdozës. Policia është lajmëruar nga një i afërt i ekonomistit të respektuar. Kufoma e tij u g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.164Z

Londër, tre shqiptarë dënohen me 14 vite burg për trafik droge

 ANGLI - U kapën me 22 kilogramë heroinë, dënohen me 14 vjet burg tre trafikantët shqiptarë. Gjykata e Krimeve "Wood Green Crown Court", në Londër gjatë momentit të shpalljes së vendimit ka pohuar se vlera e shitjes në rrugë e kësaj sasie narkotiku llogaritej në 1,5 mil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.394Z

Londer Assange mberrin ne gjykate

Julian Assange ka mberritur ne gjykate per te dale para trupit gjykues ne baze te urdherarrestit te leshuar ndaj tij nga autoritetet suedeze. Themeluesi i Wikileaks faqja e internetit me e perfolur e diteve te fundit akuzohet per dhune dhe ngacmime seksuale. Assange u arrestua sot nga p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.827Z

Angli lirohen 6 te dyshuarit per atentate ndaj Papes

Policia britanike ka liruar gjashte te arrestuarit te cilet dyshoheshin per planifikim atentatesh ndaj Papes. Lajmi behet i ditur nga BBC-ja e cila thekson se 6 te arrestuarit jane liruar pasi nuk perbenin kercenim. Sipas BBC 6 punonjest e nje firme pastrimi u arrestuan pasi u pergjua biseda e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama