Rezultate te kerkimit per termin: +Skena

Total: 9701
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.931Z

Flori, skena hot me balerinat (FOTO)

Këngëtari Flori Mumajesi dhe Threedots kanë krijuar një standard të ri në organizimin e koncerteve live. Për herë të parë në skenat e klubeve të mëdha, nuk është me vetëm një këngëtar që këndon, por një grup njerëzish që kujdesen për ta shndërruar mbrëmjen në një shou

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.323Z

Amerika sdo te terhiqet nga skena boterore

Amerika sdo te terhiqet nga skena boterore E enjte 07 Shkurt 2013 1011 p p Amerika sdo te terhiqet nga skena boteroreSekretari amerikan i Shtetit John Kerry eshte zotuar se Shtetet e Bashkuara nuk do te terhiqen nga skena boterore per shkak te kufizimeve buxhetore apo kompleksitetit te sfida

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.095Z

VIDEO+FOTO/ Skena apokaliptike në Fushë Krujë

Fushë Kruja është një nga zonat më të prekura nga përmbytjet. Këtë gjë e tregojnë edhe këto pamje. Permbytje ne Fushe Kruje-1 by news-al

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.484Z

VIDEO (+18)/ Studentja, skena pornografike në bibliotekë

Një student 19-vjeçare në universitetin e Oregonit e ka shfrenuar fantazinë. Kendra Sunderland ka bërë një video pornografike në bibliotekën e universitetit. Video ka bërë xhiron e botës, ndërkohë që tashmë ajo është arrestuar. 19-vjeçarrja rrezikon të dënohet me një vit bur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.475Z

Krijohet Skena e Pavarur Kulturore

Rreth 18 organizma për kulturën dhe artet janë bashkuar në një rrjet. Skena e Pavarur Kulturore në Shqipëri kërkon zhvillimin e iniciativës së lirë dhe funksionimin e ligjit për sponsorizimet për mbështetjen e bizneseve në ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.130Z

50 filma në Skena Up

Organizatorët e Festivalit Skena Up kanë shpallur të mërkurën programin e ndërkombëtar të filmave konkurrues. Pak para nisjes së edicionit të dhjetë të festivalit Skena Up, organizatorët kanë publikuar të mërkurën emrat e 50 filmave (të shkurtër, dokumentarë dhe të animuar) që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.481Z

FOTOT/ Hamilton i papërmbajtshëm: Skena erotike në publik

Kampionati i Formula 1 po shkon për mrekulli për të. Këtë javë fitoi çmimin e Gjermanisë dhe është shkëputur në krye të renditjes. Kështu që Lewis Hamilton ka marrë disa ditë pushim për tu relaksuar në Barbados. Ai është fotografuar teksa një femër bënte twerking para tij.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama