Rezultate te kerkimit per termin: +Skraparin

Total: 399
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.520Z

Fushata PS, Rama: Do cliroj Skraparin e izoluar per 18 vjet

"Gara për 28 qershorin, nuk është një garë personale, por gara mes së vjetrës dhe së resë, së shkuarës dhe së ardhmes”- tha Rama në takimet elektorale në Corovodë dhe Polican. SKRAPAR- Kryetari i PS-së Edi Rama vijoi turin e tij në qytetet Corovodë dhe Polican të rrethit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.850Z

Meta braktis Skraparin për Tiranën

Autori i Lajmit: Suela TopiIlir Meta nuk do të jetë më deputet i Skraparit. Vendimin e tij kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim e ka bërë të njohur dje gjatë një takimi të zhvilluar me personat që e kanë votuar atë prej vitesh. Lëvizja Socialiste për Integrim është në këtë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.937Z

Tërbuni barazon me Skraparin, merr Xhejms Osujin

Pukjanët barazojnë 1-1 në miqësore, ndërkohë që blerja e radhës është nigeriani Xhejms Osuji Nga ERJON SALIU Tërbuni vazhdon merkaton, por edhe ndeshjet miqësore. Pukjanët kanë arritur të mbyllin me sukses marrëveshjen me nigerianin Xhejms Osuji, i cili ka nënshkruar për një sezo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama