Rezultate te kerkimit per termin: +Skraparin

Total: 399
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.850Z

Meta braktis Skraparin për Tiranën

Autori i Lajmit: Suela TopiIlir Meta nuk do të jetë më deputet i Skraparit. Vendimin e tij kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim e ka bërë të njohur dje gjatë një takimi të zhvilluar me personat që e kanë votuar atë prej vitesh. Lëvizja Socialiste për Integrim është në këtë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.937Z

Tërbuni barazon me Skraparin, merr Xhejms Osujin

Pukjanët barazojnë 1-1 në miqësore, ndërkohë që blerja e radhës është nigeriani Xhejms Osuji Nga ERJON SALIU Tërbuni vazhdon merkaton, por edhe ndeshjet miqësore. Pukjanët kanë arritur të mbyllin me sukses marrëveshjen me nigerianin Xhejms Osuji, i cili ka nënshkruar për një sezo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.962Z

Ja përse mund të fitojë Luftëtari edhe me Skraparin

Nga SOKRAT PAPADHOPULLI Gjirokastritët kanë disa favore në krahasim me ekipin vendës, ku thelbësor mbetet grupi i futbollistëve titullarë dhe stafi teknik Luftëtari, pasi likujdoi llogaritë për këtë kampionat me ekipin që ndodhet në fund të renditjes, Himarën, më parë edhe me Vlor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama