Rezultate te kerkimit per termin: +Skraparin

Total: 399
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.937Z

Tërbuni barazon me Skraparin, merr Xhejms Osujin

Pukjanët barazojnë 1-1 në miqësore, ndërkohë që blerja e radhës është nigeriani Xhejms Osuji Nga ERJON SALIU Tërbuni vazhdon merkaton, por edhe ndeshjet miqësore. Pukjanët kanë arritur të mbyllin me sukses marrëveshjen me nigerianin Xhejms Osuji, i cili ka nënshkruar për një sezo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.962Z

Ja përse mund të fitojë Luftëtari edhe me Skraparin

Nga SOKRAT PAPADHOPULLI Gjirokastritët kanë disa favore në krahasim me ekipin vendës, ku thelbësor mbetet grupi i futbollistëve titullarë dhe stafi teknik Luftëtari, pasi likujdoi llogaritë për këtë kampionat me ekipin që ndodhet në fund të renditjes, Himarën, më parë edhe me Vlor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.181Z

Çmimet e reja të ujit për Tiranën, Skraparin dhe Vlorën

Që nga 1 marsi i këtij viti qytetarët e Tiranës, Skraparit dhe Vlorës janë të detyruar ta paguajnë ujin e pijshëm më shtrenjtë, ashtu sikurse është vendosur edhe për një sërë qytetesh të tjera. Sipas tarifave të caktuara nga Komisioni Kombëtar i Entit Rregullator të Ujit, konsu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama