Rezultate te kerkimit per termin: +Skraparin

Total: 399
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.962Z

Ja përse mund të fitojë Luftëtari edhe me Skraparin

Nga SOKRAT PAPADHOPULLI Gjirokastritët kanë disa favore në krahasim me ekipin vendës, ku thelbësor mbetet grupi i futbollistëve titullarë dhe stafi teknik Luftëtari, pasi likujdoi llogaritë për këtë kampionat me ekipin që ndodhet në fund të renditjes, Himarën, më parë edhe me Vlor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.181Z

Çmimet e reja të ujit për Tiranën, Skraparin dhe Vlorën

Që nga 1 marsi i këtij viti qytetarët e Tiranës, Skraparit dhe Vlorës janë të detyruar ta paguajnë ujin e pijshëm më shtrenjtë, ashtu sikurse është vendosur edhe për një sërë qytetesh të tjera. Sipas tarifave të caktuara nga Komisioni Kombëtar i Entit Rregullator të Ujit, konsu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.762Z

KQZ nuk ka kuorum, rrëzohet LSI për Poshnjen dhe Skraparin

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve rrëzoi dy kërkesa të Lëvizjes Socialiste për Integrim për komunat Poshnje dhe Qendrës-Skrapar në qarkun e Beratit. Kërkesat u rrëzuan për shkak të mosarritjes së kuorumit, pasi të dyja vendimet preknin rezultatin e nxjerrë nga KZAZ-ja dhe për këtë ars

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.235Z

 Java 17, ndeshjet e gjyqtarëtSkënderbeu kryesues (36 pikë) do të presë Skraparin (vendi i dhjetë), takimi i parë në shtëpi për trajnerin Indrit Fortuzi do të gjykohet nga Mirush Metohia.

Kategoria e Parë do të zhvillojë të shtunën shtatë nga tetë ndeshjet e javës së 17-të të saj, më përjashtim të supersfidës Gramozi-Dajti, që do të luhet ditën e diel (14:30, gjykon Enea Jorgji). Skënderbeu kryesues (36 pikë) do të presë Skraparin (vendi i dhjetë), takimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.605Z

Meta falenderon Skraparin: Fitoi politika ekonomike, jo retorika boshe

23 Qershori shënon fillimin e rritjes së Lëvizjes Socialsite për Integrim e që do të vijojë më tej e bazuar në premtimet e mbajtura për qytetarët. Duke shprehur mirënjohjen e tij për popullin e Skraparit, kreu i LSI-së, Ilir Meta, tha se me forcimin e LSI-së forcohet stabiliteti i ven

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama