Rezultate te kerkimit per termin: +Skraparin

Total: 399
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.307Z

Dosti: Skraparin nuk e llogarisim, mendojmë për Gramshin

Nga Elton Karaj Numri 2 i stolit të Elbasanit, Muharrem Dosti, shpreh bindjen se në shtëpi sdo të shkojë dëm asnjë pikë dhe kërkon fitore edhe në transfertë Në Elbasan janë të bindur për një sukses të padiskutueshëm në ndeshjen e nesërme me Skraparin. Të gjithë bazohen te mer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.166Z

Berisha: Në 4 vjet do ndërtoj Skraparin evropian

Kryeministri Berisha takohet me banorë të zonës së Skraparit. Duke u kërkuar votën për të djathtën, Berisha u garantoi skraparllinjve se do ndërtojë qytetin turistik me pensione e rroga më të larta dhe se vendet e BE TIRANË - Kryeministri Berisha, i cili ishte sot në Skrapar,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.319Z

Luftëtari nuk e fal Skraparin, i vetëm në krye

Luftëtari Skrapari          2-1 Luftëtari: Selimaj, Gaxhaj, Sinani, Shalari, Boci (Bici 56), Çaço, Devolli (Këndella 65), Ramadani, Mersini, Braho (Nora 48), Raboshta. Trajner: M.Hysi. Skrapari: Spiraj, Çerepi, Hoxha (Daja 56), Allbani, Korreshi, Biba, Bejleri, Karaj (Sulaj 75), Grec

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.242Z

Lushnja, rikuperimi i pikëve nis me Skraparin

Nga Julian Kasapi Skuadrës i është lënë kohë që të reagojë, duke nisur nga ndeshja e së shtunës, para se të merren masa dhe të ketë gjoba për futbollistët Skuadra lushnjare, pas barazimit fatal në shtëpi me Himarën, jo vetëm që fali dy pikë që ndoshta do ti prishin shumë pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.074Z

Kryeparlamentari Ilir Meta prezanton projektin rrugor që lidh Skraparin me Përmetin

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta mori pjesë në prezantimin e projektit rrugor që do të lidhë Skraparin me Përmetin. Në aktivitetin e zhvilluar në Çorovodë morën pjesë Kryetari i Bashkisë së Skraparit, z. Nesim Spahiu, Kryetari i Bashkisë së Kuçovës, z. Selfo Kapllani, Kryetari i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama