Rezultate te kerkimit per termin: +Skraparin

Total: 399
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.942Z

Turizmi perspektivë zhvillimi në Berat

Turizmi kulturor, por edhe ai natyror, shihen në Qarkun e Beratit si një përspektivë zhvillimi. Prefektura e këtij qarku që përfshin edhe Skraparin e Kuçovën po nxit programe në këtë drejtim. Ndërkaq sipërmarrjet private në zonën muzeale po zgjerojnë kapacitetet pritëse për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.813Z

Shqiperia Tjeter ne Skraparin e harruarhellip

Aksi Poliçan – Çorovode thyhet diku tej nga rruga në fshatrat Nishovë e Bargullas, e më pas dredhon gjate trupit të malit të Tomorrit. Teqeja e famshme e Abaz Aliut qendron mbi krye e pas saj shtegu nis te zbrese permes fshatrash te tjere deri ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.350Z

Shkaterrohet ura e Moglices

Erozioni ka shkaterruar rrugen nacionale qe lidh juglindjen me Gramshin dhe Skraparin dhe nje ure eshte demtuar si pasoje e rreshkitjeve masive te tokes ne kete zone. Ura e Popcishtit ka bere te pamundur levizjen e mjeteve ne kete rruge duke lene te izoluar te pakten 2000 banore te zones

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.218Z

Partizani në kërkim të Kupës 16

Partizani, rekordmeni absolut i Kupës së Shqipërisë me 15 trofe, do të përballet me Skënderbeun në Korcë, duke shpresuar se do të përfitojë nga kriza e skuadrës së Renato Rrapos, të cilën e mundi dy herë rresht në kampionat. Skuadra e kuqe nuk e fiton trofeun e dytë më të rënd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.162Z

Qirjako: Gramozi ka rifituar besimin e humbur

Nga Kristi Lilo  Trajneri i kolonjarëve, Ilir Qirjako, vlerëson paraqitjen e të tijve në ndeshjen e fundit dhe shpreson të shmangë edhe play-out-in Si rrallëherë këtë fazë të dytë, stadiumi Gramozi ishte i tejmbushur në takimin me Skraparin, në fund të të cilit të gjithë dolën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama