Rezultate te kerkimit per termin: +Skraparin

Total: 399
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.242Z

Lushnja, rikuperimi i pikëve nis me Skraparin

Nga Julian Kasapi Skuadrës i është lënë kohë që të reagojë, duke nisur nga ndeshja e së shtunës, para se të merren masa dhe të ketë gjoba për futbollistët Skuadra lushnjare, pas barazimit fatal në shtëpi me Himarën, jo vetëm që fali dy pikë që ndoshta do ti prishin shumë pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.074Z

Kryeparlamentari Ilir Meta prezanton projektin rrugor që lidh Skraparin me Përmetin

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta mori pjesë në prezantimin e projektit rrugor që do të lidhë Skraparin me Përmetin. Në aktivitetin e zhvilluar në Çorovodë morën pjesë Kryetari i Bashkisë së Skraparit, z. Nesim Spahiu, Kryetari i Bashkisë së Kuçovës, z. Selfo Kapllani, Kryetari i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.094Z

Meta mer pjesë në prezantimin e projektit rrugor që lidh Skraparin me Përmetin

Kryetari i Kuvendit,  Ilir Meta mori pjesë në prezantimin e projektit rrugor që do të lidhë Skraparin me Përmetin. Në aktivitetin e zhvilluar në Çorovodë morën pjesë Kryetari i Bashkisë së Skraparit, z. Nesim Spahiu, Kryetari i Bashkisë së Kuçovës, z. Selfo Kapllani, Kryetari i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.520Z

Fushata PS, Rama: Do cliroj Skraparin e izoluar per 18 vjet

"Gara për 28 qershorin, nuk është një garë personale, por gara mes së vjetrës dhe së resë, së shkuarës dhe së ardhmes”- tha Rama në takimet elektorale në Corovodë dhe Polican. SKRAPAR- Kryetari i PS-së Edi Rama vijoi turin e tij në qytetet Corovodë dhe Polican të rrethit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.850Z

Meta braktis Skraparin për Tiranën

Autori i Lajmit: Suela TopiIlir Meta nuk do të jetë më deputet i Skraparit. Vendimin e tij kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim e ka bërë të njohur dje gjatë një takimi të zhvilluar me personat që e kanë votuar atë prej vitesh. Lëvizja Socialiste për Integrim është në këtë m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama