Rezultate te kerkimit per termin: +Skuadra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.314Z

Shqipëria, katër skuadra në Europë

Kampionia e Shqipërisë merr pjesë në turin e dytë eliminator të Ligës së Kampioneve. Fituesja e Kupës së Shqipërisë merr pjesë në turin e dytë të Ligës së Europës. Fitimi i Kupës së Shqipërisë nga ana e Flamurtarit, zbardhi njëherësh edhe emrat e katër skuadrave shqiptare q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.784Z

Kapelo i zhgënjyer nga skuadra

Tekniku italian i kombëtares angleze në futboll, Fabio Kapelo ka shprehur zhgënjim pas barazimit që skuadra e tij mori ndaj Algjerisë në ndeshjen e vlefshme për Grupin C të botërorit afrikan. “U ndeshëm ndaj një skuadre mjaft të mirë, megjithatë loja jonë ishte mjaft

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.594Z

Chelsea, skuadra evropiane e vitit

Chelsea është zgjedhur skuadra më e mirë e vitit në Evropë nga Asociacioni i Klubeve Evropiane. Gjiganti londinez mori çmimin pas një sezoni ku fitoi Ligën e Kampionëve por përfundoi i gjashti në Premierligë, pozita e tyre më e dobët prej kur Roman Abramovich bleu klubin nga Stamford

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.588Z

Lorik Cana refuzoi kater skuadra

Babai dhe agjenti i Lorik Canes Agim Cana ka bere te ditur te marten pasdite per mediat turke se mesfushori i Galatasaraj gjate merkatos se janarit ka refuzuar disa skuadra ne mesin e te cilave edhe skuadren e Lazios. Loriku ka pasur oferta nga Lazio Aston Villa Bolton dhe Fulham por nuk ishte i int

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.738Z

Noizy dhe ''skuadra''

Reperi Noizy, që është shumë aktiv në muzikë, me realizimin e këngëve e videoklipeve të reja, së shpejti do të sjellë edhe një projekt muzikor. Pas publikimit të duetit me Zanfina Ismaili, Noizy do të fillojë realizimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.754Z

Martino Skuadra ka karakter

Nje La Liga si kjo e sivjetshmja ne Spanje nuk shijohej prej me shume se nje dekade me tre skuadra qe jane te ndara nga vetem nje pike ne renditje citon Supersportbr br Barcelona ishte skuadra e fundit qe zbriti ne fushe nga pretendentet duke likujduar 3-0 Malagan pa shume veshtiresi pavaresisht s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.481Z

Vllaznia, skuadra shqiptare ne listen e IHSF

Vllaznia, kryesuesja e Superliges eshte renditur per here te pare ne klasifgikimin e 350 klubeve me te mira ne bote, nje klasifikim qe behet nga Instituti i Historise dhe Statistikave te Futbollit. Skuadra shkodrane ndodhet ne vendin e 267-te me 73 pike. Ky klasifikim eshte bere per peri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama