Rezultate te kerkimit per termin: +Skuadra

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.754Z

Martino Skuadra ka karakter

Nje La Liga si kjo e sivjetshmja ne Spanje nuk shijohej prej me shume se nje dekade me tre skuadra qe jane te ndara nga vetem nje pike ne renditje citon Supersportbr br Barcelona ishte skuadra e fundit qe zbriti ne fushe nga pretendentet duke likujduar 3-0 Malagan pa shume veshtiresi pavaresisht s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.481Z

Vllaznia, skuadra shqiptare ne listen e IHSF

Vllaznia, kryesuesja e Superliges eshte renditur per here te pare ne klasifgikimin e 350 klubeve me te mira ne bote, nje klasifikim qe behet nga Instituti i Historise dhe Statistikave te Futbollit. Skuadra shkodrane ndodhet ne vendin e 267-te me 73 pike. Ky klasifikim eshte bere per peri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:14.393Z

Gjendje amullie tek skuadra e Partizanit

Tiranë- Gjendja vazhdon të mbetet e mjegullt tek skuadra e Partizanit. Presidenti Xhani në fundjavë pati deklaruar që as një futbollist të mos largohet nga skuadra, pasi detyrimet financiare ndaj tyre do të shlyheshin në mesjavë. Deri në ditën e djeshme Albert Xhani, presidenti i klubit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.067Z

  Duro: Skuadra vuan psikologjikisht

Shpëtim Duro është i vetëdijshëm se ka marrë përsipër të “shpëtojë” një Partizani të sëmurë. “E mora në një moment të vështirë, por unë besoja se do të ndryshoja diçka nga skuadra. Pata besim gjatë gjithë javës, por duke iu referuar takimit (me Shkumbinin), vuajtëm n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.426Z

Bylisi, skuadra pa këllqe në transfertë

Bylisi është skuadra më e dobët në transfertë gjatë 14 ndeshjeve të para. Ballshiotët, të cilët drejtohen nga trajneri i dytë sezonal, maqedonasi Nikola Ilievski, nuk kanë mundur të grumbullojnë asnjë pikë: shtatë ndeshje, shtatë humbje. Bylisi është dhe skuadra që ka pësuar m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.545Z

Botërori 2010, kualifikohen katër skuadra

Pas ndeshjeve të fundjavës, katër skuadra kanë siguruar një vend për në fazën finale të Botërorit 2010. Afrikës së Jugut, që luan si vendi organizator, i janë shtuar edhe Australia, Holanda, Koreja e Jugut dhe Japonia. "Kangurët" dhe japonezët janë matematikisht të sigurt për vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.864Z

Suazo kërkon rikthimin tek skuadra e Interit

Milano - David Suazo kërkon të rikthehet tek skuadra e Interit sezonin e ardhshëm. Këtë fakt e bën të ditur për mediat italiane menaxheri i sulmuesit. "Objektivi i tij është rikthimi tek skuadra e Interit sezonin e ardhshëm", thekson menaxheri. Sulmuesi Suazo u dha në formë huazimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama